exPersvara vs Baltic Transline (61:97)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Baltic Transline“ Pavasario „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „exPersvarą“

2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 21:04 val., peržiūros: 757

Kovo 26 dieną „Varpo“ gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2018 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „exPersvara“ priemė svečius „Baltic Transline“. Abiems komandoms šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynės pradėjo svečiai taikliu dvitaškiu (0:2). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „exPersvara“ (5:2). Vėliau tuo pačiu atsakė „Baltic Transline“ (5:7). Netrukus svečiai pradėjo spurtą, po kurio aštuntą minutę komandas skyrė 12 taškų (9:21). Devintą minutę penkis taškus be atsako pelnė „exPersvara“, o kėlinį taikliu tritaškiu baigė „Baltic Transline“ (14:24).

Antro kėlinio pirmimis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė 13 taškų (18:31). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „exPersvara“ (24:31). Aštuntą minutę skirtumas sumažėjo iki penkių taškų (30:35). Visgi kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Baltic Transline“ (30:47).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (33:49). Vėliau komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antari kėlinio pusei komandas skyrė 21 taškas (39:60). „Baltic Transline“ pamažu didino persvarą. Įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė 31 taškas (39:70). Paskutines minutes be klaidų gynęsi „exPersvara“ pelnė šešis taškus ir paliko varžovams 25 taškų persvarą (45:70).

Pirmoje ketvirto kėlinio pusėje šiek tiek geriau žaidė „Baltic Transline“, kurių pranašumas padidėjo iki 27 taškų (50:77). Šeštą minutę komandas skyrė 26 taškai (54:80). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:9 laimėjo svečiai (54:89). Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ išsaugojo solidžią persvarą (61:97). „Baltic Transline“ iškovojo pirmą pergalę, o „exPersvara“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Baltic Transline“ treneris M.Leščinskas: „Daug rungtynių jau buvo su šiais varžovais, tai puikiai juos žinome. Turėjome ūgio persvarą, daug kamuolių atkovojome ir laimėjome.“ Paklaustas, ar naujais žaidėjais komanda pasipildė taurėje, treneris atsakė: „Turime naują žaidėją.“ Paklaustas, ar išbando jį prieš kitą sezoną, treneris atsakė: „Taip, tikrinam .:) Primetė daug taškų, gerai žaidė, tai greičiausiai pasiimsime kitam sezonui.“

„VU KHF“ tęsia pergalingą Pavasario „Sportturas“ taurės startą, šį kart be vargo įveikdami „exPersvarą“ (81:61) (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Baltic Transline“ tik po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „Randeris“ susitvarkė su „exPersvara“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 19:56 val.)Antroje rungtynių pusėje „ Baltic Transline“ palaužė „Rimo & Patikima linija“ (87:59) (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:25 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Baltic Transline“ ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:48 val.)„VU KHF“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Baltic Transline“ (71:66) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:24 val.)