Rimo & Patikima linija vs Randeris (40:79)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Randeris“ užtikrintai patiesė savo varžovus

2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 18:17 val., peržiūros: 755

Sekmadienį, balandžio 8 dieną, Garliavos Jonučių gimnazijoje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Rimo & Patikima linija“ bei svečių „Randeris“. Jau nuo pat pirmų minučių svečių ekipa šovė į priekį ir rungtynių eigoje, pranašumą tik augino.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri nesusidūrė su sunkumais puolime ir netrukus skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos pasikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, bet skirtumas ženkliai nepakito. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 8:19. Antrajame kėlinyje vaizdas per daug nesikeitė. „Randeris“ ir toliau po truputį augino savo pranašumą ir pradėjo jau triuškinti savo varžovus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 20:42.

Trečiajame kėlinyje „Rimo & Patikima linija“ ekipos puolimas atrodė gyvesnis, tačiau tai jų negelbėjo, nes skirtumas tarp komandų praktiškai nepakito. Viso kėlinio metu komandos žaidė apylygiai, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 35:58. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Randeris“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 40:79.

Darius Sidabras („Randeris“):
“Nekomentuosiu“.

Antroje rungtynių pusėje „Randeris“ susitvarkė su „exPersvara“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Randeris“ lengvai įšoko į „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.) Randeris lygioje kovoje krito prieš Šešių sūrių komandą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 00:23 val.)„Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 19:56 val.)„Baltic Transline“ tik po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)„VU KHF“ iškovojo antrąją pergalę Pavasario „Sportturo“ taurėje įveikdami „Renderis“ (89:63) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:51 val.)Antroje rungtynių pusėje „ Baltic Transline“ palaužė „Rimo & Patikima linija“ (87:59) (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:25 val.)Visas rungtynes pirmavę „VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 22:11 val.)