Košmaras vs BK Centre (85:61)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 09 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Pavasario „Sportturo“ taurėje antrą pergalę iškovojo „Košmaras“

2018 balandžio 09 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 819

Balandžio 9 dieną „Varpo“ gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2018 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Košmaras“ priemė svečius „BK Centre“. „BK Centre“ buvo pralaimėję vienas rungtynes. „Košmaro“ sąskaitoje buvo viena pergalė.

Rungtynių pradžioje tris taškus pelnė „Košmaras“, bet netrukus „BK Centre“ pasivijo ir pralenkė varžovus (3:4). Šeštą minutę „Košmaras“ padidino persvarą iki septynių taškų (15:8). Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidė „Centre“, kuriem pavyko sumažinti varžovų persvarą iki trijų taškų (23:20).

Antro kėlinio pirmas tris minutes be klaidų gynėsi „Košmaras“, o patys pelnė šešis taškus (29:20). „BK Centre“ pirmus taškus pelnė ketvirtą minutę (29:23). Vėliau dar dešim taškų be atsako pelnė „Košmaras“ (39:23). Visgi paskutines kėlinio minutes geriau sužaidė „BK Centre“, kurie paliko varžovams 10 taškų persvarą (41:31).

Prasidėjus trečiam kėliniui du dvitaškius pataikė „BK Centre“, po kurių komandas skyrė tik šeši taškai (41:35). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė penki taškai (48:43). Vėliau šešiolika taškų be atsako pelnė „Košmaras“ (64:43). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais (67:45).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Košmaras“, o patys pelnė devynis taškus be atsako (76:45). Vėliau šiek tiek geriau žaidė „BK Centre“, kurie aštuntą minutę sumažino varžovų persvarą iki 20 taškų (81:61). Per likusį laiką „Košmaras“ padidino persvarą iki 24 taškų (85:61).

„Košmaro“ treneris V. Labašauskas: „Pirmoje pusėje komanda tikriausiai ne labai rimtai pasižiūrėjo į varžovus, galvojo lengvai laimėsime. Reikia gerbti varžovų žaidėjus, jie žaidžia visai neblogą krepšinį. Jie turi protingą, subalansuotą komandą. Turi aukštų žaidėjų ir kraštų ir gynėjų. Protingai puola ir protingai ginasi, tai prieš juos reikia daugiau proto žaidžiant, o kitas dalykas, manau varžovai tieisog pavargo.“

Ypatingai atkaklioje kovoje „Skaitmeninė akis“ išplėšė pergalę iš „Košmaras“ rankų (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Alfa būrys“ aštunfinalyje įveikė „Košmarą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 22:23 val.)Permainingoje kovoje A.Sabonio KC 2000 II -„Beko“ įveikė „Košmaro“ ekipą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 20:37 val.)Alytaus „Vakarai“ įveikė BK „Centre“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 15:29 val.)„Sabonio KC 2000 II – “Beko“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 19:07 val.)„Košmaras“ užtikrintai pasiekė pergalę prieš svečius Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Skaitmeninė akis“ be didesnio vargo patiesė „BK Centre“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 14:25 val.)