BK Centre vs Alytaus „Vakarai“ (24:76)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 14 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Alytaus „Vakarai“ įveikė BK „Centre“ ir iškovojo pirmąją pergalę

2018 balandžio 14 d., Šeštadienis, 15:29 val., peržiūros: 776

Šeštadienį, balandžio 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „BK Centre“ (0-3) bei svečių Alytaus „Vakarai“ (0-2).

Rungtynių pradžioje BK „Centre“ dar pavyko palaikyti kovą aikštelėje ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui jų deficitas siekė tris taškus 5:8. Bet kėlinuką svečiai pabaigė spurtuodami 0:10 ir po pirmojo kėlinuko pirmavo dviženkle persvarą 5:18.

Antrasis kėlinukas prasidėjo labai nerezultatyviai, abi ekipos nerado kelio prie varžovų krepšio. Visgi, šeimininkus kiek į priekį patraukęs S.Isaev leido BK „Centre“ ekipai laimėti šį ketvirtį. Tačiau įpusėjus susitikimui 13:25 priekyje ir toliau buvo Alytaus „Vakarai“.

Trečiajame kėlinuke BK „Centre“ ekipai dar pavyko sušvelninti varžovų pranašumą iki 20:30, tačiau po D. Šiumbrio ir M. Reklaičio metimų Alytaus „Vakarai“ nutolo 22:40.

Ketvirtajame kėlinuka Alytaus „Vakarai“ tiesiog užsiautė. Pradėjo varžovus aktyviai spausti, ko pasekoje jaunieji šeimininkų krepšininkai pasimetė, prarado daug kamuolių, o juos svečiai vertė lengvais ir greitais taškais. Šį ketvirtį jie laimėjo 2:36, o rungtynes 24:76 (5:18, 8:7, 9:15, 2:36).

Pavasario „Sportturo“ taurėje antrą pergalę iškovojo „Košmaras“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Sabonio KC 2000 II – “Beko“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 19:07 val.)„Skaitmeninė akis“ be didesnio vargo patiesė „BK Centre“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 14:25 val.)„Košmaras“ užtikrintai pasiekė pergalę prieš svečius Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ rungtynių pabaigoje palaužė Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)„Resmila.Lt“ nesunkiai pradėjo aštuntfinalio serija nukaudami Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Skaitmeninė akis“ pavasario taurę pradėjo pergalę prieš Alytaus „Vakarus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)