Kolegos vs Kauno Rami (75:71)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 13 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kolegos“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“

2018 balandžio 13 d., Penktadienis, 23:25 val., peržiūros: 698

Penktadienį, balandžio 13 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Kolegos“ bei svečių „Kauno Rami“. Pirmoje rungtynių pusėje vyko permaininga kova, tačiau vėliau aikštelės šeimininkai perimė iniciatyvą į savo rankas ir į priekį savo varžovų neužleido.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos sėkmingais išpuoliais. Vėliau, kelias atakas sėkmingai užbaigė „Kolegos“ ir turėjo keturių taškų pranašumą. Visgi, per likusį kėlinuko laiką jie nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo pasinaudojo „Kauno Rami“ ir kėlinuką užbaigė 13:0 spurtu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:21. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie per kelias minutes sugebėjo jau išlyginti rezultatą. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais ir nei vienai ekipai nepavyko įgyti solidesnio pranašumo, tad skirtumas per daug nekito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:36.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau žaidė apylygiai, bet kėlinukui perkopus į antrąją pusę, „Kolegoms“ pavyko sužaisti neblogą atkarpą, kuri lieod jiems įgyti septynių taškų pranašumą. Visgi, pačioje ketvirčio pabaigoje kiek geriau atrodė „Kauno Rami“, kuriai pavyko sumažinti savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 52:50. Lemiamą ketvirtį 10:2 spurtu pradėjo aikštelės šeimininkai ir taip įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė apylygiai, o likus žaisti tris minutes, komandas vis dar skyrė tie patys dešimt taškų. Tačiau „Kauno Rami“ dar metė rimtą iššūkį savo varžovams, kovoje dėl pergalės. Likus žaisti kiek 20-imt sekundžių, komandas skyrė jau tik keturi taškai, bet „Kolegos“ neklydo prie baudų metimo linijos ir taip įtvirtino savo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 75:71.

Andrius Šiaulys („Kolegos“):
“Džiaugiamės iškovoję pergalę“.

„Kolegos“ be vargo įveikė „Modestą“ (93:49) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Laipsniai“ įveikė „Kauno Rami“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:22 val.)Penkiese susirinkę „Kolegos“ neatsilaikė prieš ilgą „Hidraulit“ rotaciją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:40 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno Rami“ įveikė „Modesta“ (55:34) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 20:23 val.)Pavasario „Sportturo“ taurę „Kauno Rami“ pradėjo sunkia pergale prieš „Hidraulit“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:34 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Kolegų“ pergalė ir bilietas į ketvirtfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ žengė į „Iššūkio“ taurės pusfinalį (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:21 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno Rami“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:14 val.)