Košmaras vs Alytaus „Vakarai“ (91:56)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Košmaras“ užtikrintai pasiekė pergalę prieš svečius Alytaus „Vakarai“

2018 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 22:41 val., peržiūros: 777

Balandžio 5 dieną, 20:15 val., Kauno Varpo gimnazijos sporto salėje susitiko “Pavasario „Sportturas“ taurė 2018” komandos “Košmaras” (šeimininkai) Alytaus „Vakarai” (svečiai). Nors rungtynių pradžioje komandos atrodė pasiruošusios rimtai kovai, tačiau šeimininkai greit įsibėgėjo ir nepaliko jokių šansų Alytaus ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 91:56 (26:14, 22:19, 23:13, 20:10).

Pirmajį kėlinį komandos pradėjo kovingai, daug dėmėsio skyrė gynybai ir varžovų tyrinėjimui. Tačiau greičiau savo stipriąsias puses pradėjo naudoti šeimininkai ir sugebėjo greitai atitrūkti nuo varžovų solidžiu skirtumu (26:14). Antrajame kėlinyje svečiams pavyko pristabdyti pranašumo didinimą ir atrasti būdų kaip apsiginti ar užpulti ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu (48:33).

Antroje rungtynių pusėje svečiams pradėjo stigti jėgų ir sunkiai sekėsi regzti atakas, tuo pasinaudoję „​Košmaras“​ sėkmingai atakavo ir įgijo net 25 taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje svečiai nuleido rankas ir tausodami jėgas pabaigė rungtynes, o „Košmaras“​ šventė pergalę rezultatu (91:56).

“Košmaras“​ komandos treneris: „​Manau vienareikšmiškai šiandien laimėjo patirtis. Komandos branduolys laikosi jau trečius metus, tad tikrai jaučiasi ir susižaidimas, niekas negaili kamuolio ir jaučiasi, kad žaidimas brandesnis.“

„Skaitmeninė akis“ pavasario taurę pradėjo pergalę prieš Alytaus „Vakarus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Resmila.Lt“ nesunkiai pradėjo aštuntfinalio serija nukaudami Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:22 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ rungtynių pabaigoje palaužė Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)Alytaus „Vakarai“ įveikė BK „Centre“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 15:29 val.)Permainingoje kovoje A.Sabonio KC 2000 II -„Beko“ įveikė „Košmaro“ ekipą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 20:37 val.)Ypatingai atkaklioje kovoje „Skaitmeninė akis“ išplėšė pergalę iš „Košmaras“ rankų (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Pavasario „Sportturo“ taurėje antrą pergalę iškovojo „Košmaras“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Alfa būrys“ aštunfinalyje įveikė „Košmarą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 22:23 val.)