Remza & Langvila vs Bella Italia ‒ Feniksas (73:69)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 27 d., Antradienis, 20:40 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Po atkaklios ir kietos kovos pergalę pasiekė „Remza & Langvila“

2018 kovo 27 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 651

Kovo 27 dieną, 20:40 val., T. Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Bella Italia ‒ Feniksas“ (svečiai). Šį vakarą rungtynės vyko permainingai, abi komandos savo pusėje spėjo turėti ir dviženklį pranašumą, o nugalėtojas paaiškėjo tik ketvirtojo kėlinuko metu. Po atkaklios ir labai kietos kovos, kurioje netrūko ir apsistumdymų, pergalę pasiekė „Remza & Langvila“ krepšininkai 73:69 (12:21, 18:15, 26:19, 17:14).

Rungtynės prastai pradėjo šeimininkai, kurie labai sunkiai rinko taškus, o dėl kamuolių puikiai kovoję svečiai greitai nutolo. „Bella Italia ‒ Feniksas“ komandos pranašumas dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė 10 taškų ribą, bet tuomet komanda stabtelėjo, o varžovai pagerino gynybą. Skirtumas iš lėto ėmė tirpti, nors visą laiką priekyje išliko svečiai, bet intriga sugrįžo, o prasidedant ilgajai pertraukai „Bella Italia ‒ Feniksas“ ekipos pranašumas buvo gerokai sumažėjęs 30:36.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas labai greitai išnyko ir viskas pradėjo iš naujo. Abi komandos dabar kovojo dėl kiekvieno kamuolio, padaugėjo pražangų, o žaidimas tapo kietesnis. Galiausiai „Remza & Langvila“ visiškai sukaustė varžovų puolimą ir ketvirtojo kėlinuko metu patys nutolo dviženkliu skirtumu. Svečiai pamėgino gelbėtis, o skirtumui tirpstant atmosfera įkaito. Netrukus žaidėjai įsivėlė į nedidelį konfliktą po kurio buvo ir nesportinių pražangų. „Remza & Langvila“ sunkiai, bet išsaugojo pakankamai saugų atstumą nuo varžovų ir taurėje startavo pergalingai 73:69.

Visas rungtynes dominavę „Laipsniai“ susitvarkė su „Remza & Langvila“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Atkakliose ir emocingose ketvirtfinalio rungtynėse „Hidraulit“ palaužė „Remzą & Langvilą“ (2018 gegužės 01 d., antradienis, 22:27 val.)„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė „1944“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Atkaklioje kovoje dėl pirmos vietos grupėje „Bella Italia ‒ feniksas“ krito prieš komandą „Laipsniai“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:16 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Kolegų“ pergalė ir bilietas į ketvirtfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:39 val.)Dramatiškoje pabaigoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „1944“ (53:51) (2018 balandžio 13 d., penktadienis, 21:44 val.)