Remza & Langvila vs 1944 (88:55)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė „1944“

2018 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 22:16 val., peržiūros: 639

Balandžio 19 dieną T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Remza & Langvila" priemė svečius „1944“ komandą. „Remza & Langvila“ buvo iškovoję vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję. „1944“ buvo pralaimėję du kartus.

Rungtynes taikliu triatškiu pradėjo svečiai. Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes svečiai pirmavo trim taškais (8:11). Visgi kėlinio pabaigoje „Remza & Langvila" įsibėgėjo ir padidino persvarą iki šešių taškų (19:13).

Antro kėlinio pirmas tris su puse minutės komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus jas komandas skyrė keturi taškai (21:17). Vėliau persvarą didino „Remza & Langvila“. Devintą minutę skirtumas padidėjo iki 18 taškų (38:20). Per paskutinę minutę „1944“ sumažino varžovų persvarą iki 16 taškų (38:22).

Trečio kėlinio antrą minutę skirtumas padidėjo iki 23 taškų (45:22). Vėliau komandos žaidė lygiai. „Remza & Langvila“ aštuntą minutę įgijo 28 taškų pranašumą (56:28). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai (58:33).

Trečią ketvirto kėlinio minutę komandas skyrė 20 taškų (61:41). Vėliau net 19 taškų be atsako pelnė „Remza & Langvila" (80:41). Paskutinėmis rungtynių minutėmis šiek tiek geriau žaidė „1944“, kurie sumažino varžovų persvarą iki 33 taškų (88:55). „Remza & Langvila" iškovojo antrą pergalę, o „1944“ pralaimėjo trečią kartą.

“Remzos“ treneris Ž.Zakrasas: „Labai susinervinau, nes tritaškio šiandien nepataikiau nei vieno. Visada pataikau, o šiandien nedengė, todėl ir nepataikiau :)“ Paklaustas, ar pakėlė nuotaiką pergalė prieš savaitgalį, treneris atsakė: „Pakėlė vakarykštės rungtynės, o šiandien jau kitaip nuotaiką keliamės :)“

„Požeminės linijos ‒ Poli“ lengvai įveikė „1944“ (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Laipsniai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „1944“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 19:39 val.)Dramatiškoje pabaigoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „1944“ (53:51) (2018 balandžio 13 d., penktadienis, 21:44 val.)Po atkaklios ir kietos kovos pergalę pasiekė „Remza & Langvila“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:40 val.)Visas rungtynes dominavę „Laipsniai“ susitvarkė su „Remza & Langvila“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Atkakliose ir emocingose ketvirtfinalio rungtynėse „Hidraulit“ palaužė „Remzą & Langvilą“ (2018 gegužės 01 d., antradienis, 22:27 val.)