Omega vs ICE (67:98)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 06 d., Penktadienis, 20:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Vos penkiese susirinkę „Omega“ neprilygo „ICE“ uraganiniam puolimui

2018 balandžio 07 d., Šeštadienis, 00:12 val., peržiūros: 713

Penktadienį, balandžio 6 -ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, F pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „Omegos“ ir svečių „ICE“.

Rungtynių taškų sąskaitą pirmieji atidarė šeimininkai, tačiau po to jų puolimas strigo. Iš pradžių puolime nežibėjo ir svečiai, tad po pusės kėlinio komandos skyrė tik taškas (9:10). „ICE“ krepšininkai antroje kėlinio pusėje tiesiog dominavo tiek puolime, tiek gynyboje. Per penkias minutes jie į savo krepšį nepraleido nei taško, o varžovams suvertė net 18 ir po pirmojo kėlinio jau turėjo solidų pranašumą – 9:28. Antrasis ketvirtis vėl prasidėjo prastu „Omegos“ pasirodymu puolime, tačiau kiek pagerėjusi gynyba, neleido varžovams dar labiau nutolti. J. Keršio ir M. Zubavičiaus pastangų puolime neužteko, kad prilygti svečių taškų mašinai. Komandiškai žaidę ir ilgesnio suolelio pranašumą išnaudoję „ICE“ krepšininkai jau praktiškai per pirmąją rungtynių pusę išsprendė visus reikalus – 24:47.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje praktiškai nesikeitė. Abi komandos žaidė apylygiai, o svečiai ir toliau kontroliavo rungtynes. Vos penkiese į rungtynes susirinkę šeimininkai pradėjo jausti nuovargį, o ilgesnę rotaciją turėję svečiai savo ruožtu po truputį didino pranašumą. Rungtynes rezultatu 67:98 (9:28, 15:19, 20:22, 23:29) laimėjo „ICE“ krepšininkai.

„Old S/M“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 23:19 val.)„ICE“ antroje pusėje susitvarkė su „Kauno švara“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 22:34 val.)„ICE“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2018 pradėjo pergale prieš „Liuksą ‒ Veteranus“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:35 val.)