Randeris vs Baltic Transline (77:86)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 11 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baltic Transline“ tik po atkaklios kovos įveikė „Randerį“

2018 balandžio 11 d., Trečiadienis, 20:18 val., peržiūros: 873

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturas" taurės rungtynės, kuriose susitiko "Randeris" (2/1) ir svečių teisėmis atvykę "Baltic Transline" (1/1).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Randeris", kuris greitai atitrūko nuo varžovų, bet "Baltic Transline" pasinaudojo varžovų klaidomis ir skirtumas ištirpo iki 2 tašku. Vis dėlto, šeimininkai puolime pradėjo žaisti kaip iš natų, kur greitomis atakomis susikrovė dviženklį pranašumą ( 27:18). Antrame kėlinyje "Baltic Transline" susitvarkė su gynyba, o Martynas Dimša prisidėjo puolime taikliais metimais ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų. Per likusį laiką "Randeris" atlaikė varžovų šturmą bei išsaugojo minimalų pranašumą – 48:44.
Po ilgosios pertraukos K.Kaupas pelno du taškus ir rezultatas tapo lygus. "Randerio" ekipos treneris neatlaikė įtampos ir buvo nubaustas technine pražanga. Toliau tarp ekipų vyko kieta kova ir šeimininkai išsaugojo tik vieno taško pranašumą ( 67:66). Ketvirtame kėlinyje M.Dimša pataikė du tritaškius metimus paeiliui, o "Randerio" treneris buvo išvarytas iš aikštelės ( 73:78). Likus žaisti dvi minutes "Baltic Transline" išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 77:86 (27:18, 21:26, 19:22, 10:20)

Antroje rungtynių pusėje „ Baltic Transline“ palaužė „Rimo & Patikima linija“ (87:59) (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:25 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Baltic Transline“ ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Baltic Transline“ Pavasario „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:04 val.)„VU KHF“ iškovojo antrąją pergalę Pavasario „Sportturo“ taurėje įveikdami „Renderis“ (89:63) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:51 val.)„VU KHF“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Baltic Transline“ (71:66) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:24 val.)Antroje rungtynių pusėje „Randeris“ susitvarkė su „exPersvara“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Randeris“ užtikrintai patiesė savo varžovus (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Randeris“ lengvai įšoko į „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.) Randeris lygioje kovoje krito prieš Šešių sūrių komandą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 00:23 val.)