Resmila.lt vs ASU & Co „AgroVIS“ (67:74)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkakliose rungtynėse „Resmila.lt“ nusileido prieš ASU & Co „AgroVIS“ (67:74)

2018 balandžio 16 d., Pirmadienis, 22:40 val., peržiūros: 755

Balandžio 16d., Pirmadienį, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, Reguliariosios (1 etapo), H pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų „Resmila.lt“ ir svečių – ASU & Co „AgroVIS“.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, tačiau po pirmųjų 5 minučių į priekį įsiveržė svečiai 5:14, tačiau dviem tritaškiais metimais kėlinį užbaigęs „Resmila.lt“ lengvasis krašto puolėjas M.Maslenikovas sumažino šeimininkų atsilikimą iki 3 – 13:16. Antrame kėlinyje vyko atkakli kova, didžiąją kėlinio dalį pirmavo svečiai, tačiau likus kiek daugiau nei 3 minutėm iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos šeimininkai išlygino rezultatą, bet persverti jo nepavyko ir antrąjį kėlinį 2 taškų pranašumu užbaigė „AgroVIS“ – 30:32.

Antros rungtynių pusės pradžioje šeimininkams pavyko persverti rezultatą, po kurio vyko permaininga kova, tačiau antrąją trečiojo kėlinio pusę geriau užbaigė svečiai – 43:51. Ketvirtąjį kėlinį užtikrintai pradėję „AgroVIS“ įsiveržė į priekį 12 taškų, tačiau greitą atsaką pateikę varžovai sumažino atsilikimą iki 2. „Resmila.lt“ ekipai nebepavyko pasivyti varžovų ir sunkią pergalę šventė svečiai – 67:74 (13:16, 17:16, 13:19, 24:23).

ASU & Co „AgroVIS“ Rolandas Rakštys:

Ištikrųjų šiandien viską lėmė kovingumas ir tai, kad mes buvom susirinkę, varžovai tikrai stiprūs, tai buvo ką veikt.

Atkakliose ir permainingose ketvirtfinalio rungtynėse „Skaitmeninė akis“ palaužė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (84:56) (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:43 val.) Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ iškovojo „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami ASU & Co „AgroVIS“ (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 15:17 val.)„Resmila.lt“ po permainingos ir įtemptos kovos palaužė KK „Alfa būrio“ ekipą (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Resmila.Lt“ nesunkiai pradėjo aštuntfinalio serija nukaudami Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:22 val.)Ketivrtame kėlinyje Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ palaužė „Resmila.lt“ (87:73) (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:38 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilkus (2018 balandžio 17 d., antradienis, 23:05 val.)Pavasario „Sportturas“ Iššūkio taurės čempionais tapo „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:49 val.)