BK Centre vs Skaitmeninė akis (59:98)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Skaitmeninė akis“ be didesnio vargo patiesė „BK Centre“

2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 14:25 val., peržiūros: 842

Sekmadienį, balandžio 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „BK Centre“ bei svečių „Skaitmeninė akis“. Jau nuo pat pirmųjų minučių svečių ekipa nutolo nuo savo varžovų, o rungtynių eigoje skirtumas tik augo.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri be problemų atakavo varžovų krepšį ir jau po kelių minučių įgijo devynių taškų pranašumą. Vėliau „Skaitmeninės akies“ pranašumas siekė jau 19-ą taškų, bet kėlinuko pabaigoje geriau atrodė „BK Centre“, kurie sumažino kiek atsilikimą. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 17:29. Antrąjį kėlinuką vėl kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir susigrąžino 18-os taškų pranašumą. Visgi, kėlinuko eigoje, jiems pradėjo stigti jėgų, o tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir pradėjo karpyti savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:50.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Skaitmeninė akis“, kuri bėgo į greitą puolimą ir netrukus jau pradėjo skaičiuoti rekordinį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką niekas per daug nesikeitė. Svečiai ir toliau bėgo nuo savo varžovų, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 43:78. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir “Skaitmeninė akis” iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 59:98.

Lukas Šimkus („Skaitmeninė akis“):
“Manau, kad atsikovojom daugiau kamuolių ir tai leido mums pabėgti daugiau į priekį. Po dviejų kėlinių sustojom zonine gynyba ir tai leido mums geriau apsiginti nuo varžovų atakų.“
„Skaitmeninė akis“ pavasario taurę pradėjo pergalę prieš Alytaus „Vakarus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Skaitmeninė akis“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir iškovojo bronzos medalius (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:53 val.)Ypatingai atkaklioje kovoje „Skaitmeninė akis“ išplėšė pergalę iš „Košmaras“ rankų (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Atkakliose ir permainingose ketvirtfinalio rungtynėse „Skaitmeninė akis“ palaužė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)Alytaus „Vakarai“ įveikė BK „Centre“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 15:29 val.)„Sabonio KC 2000 II – “Beko“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 19:07 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Skaitmeninė akis palūžo prieš Ariogala vyrus (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 01:22 val.)„Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nesunkiai įveikė „Skaitmeninė akis “ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:35 val.)Pavasario „Sportturo“ taurėje antrą pergalę iškovojo „Košmaras“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)