ICE vs Kauno švara (90:53)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ antroje pusėje susitvarkė su „Kauno švara“

2018 balandžio 11 d., Trečiadienis, 22:34 val., peržiūros: 769

Balandžio 11 dieną, V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2018 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ICE“ (2/0) priemė svečius – „Kauno švaros“ (1/1) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje kova vyko taškas į tašką ir tik kėlinuko pabaigoje „Kauno švara“ kiek atitrūko ir po D. Kazlausko tolimo metimo pirmavo 14:19.

Antrajame kėlinuke „ICE“ po M. Vaišvilos tolimo šūvio persverė rungtynių svarstykles savo naudai – 26:25. Kėlinuką šeimininkai taip pat pabaigė sėkmingiau ir po pirmosios rungtynių pusės buvo priekyje 34:30.

Vaizdas aikštėje ėmė keistis trečiajame kėlinuke. Mažą rotaciją turėję svečiai pavargo, kuo puikiai pasinaudojo „ICE“ krepšininkai. Jau įpusėjus kėlinukui po A. Ringio tritaškio įgijo dviženklį pranašumą – 46:34, o po trijų kėlinukų jau pirmavo 57:40.

Ketvirtajame kėlinuke pasipylė „Kauno švaros“ ekipos krepšininkų klaidos, šeimininkai rengė vieną rezultatyvią ataką po kitos ir dar labiau įtvirtino savo pranašumą bei iškovojo trečiąją pergalę paeiliui. Galutinis šių rungtynių rezultatas 90:53 (14:19, 20:11, 23:10, 33:13).

T.Jonkus („ICE“):

„varžovai iš pradžių gerai žaidė, neblogai išnaudojo priekinę liniją ir kamuolius susirinko, daug antrų šansų davėme. Bet po to, vis dėlto vyresnis amžius turbūt duoda nuovargį, nes mes stengėmės dviem mažais gynėjais žaisti, kurie greiti tikrai ir tas pasiteisino. Tas ir lėmė pergalę.“

„Šešių sūrių“ ekipa paliko „Kauno švarą“ už ketvirtfinalio borto (2018 gegužės 01 d., antradienis, 21:33 val.)Tik po atkaklios kovos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Kauno švarą“ (2018 balandžio 03 d., antradienis, 20:33 val.)„ICE“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2018 pradėjo pergale prieš „Liuksą ‒ Veteranus“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Kauno švara“ susitvarkė su BC „Liuksas“ ‒ Veteranais (2018 balandžio 10 d., antradienis, 20:30 val.)„Old S/M“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 23:19 val.)Vos penkiese susirinkę „Omega“ neprilygo „ICE“ uraganiniam puolimui (2018 balandžio 07 d., šeštadienis, 00:12 val.)