VU KHF vs exPersvara (81:61)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„VU KHF“ tęsia pergalingą Pavasario „Sportturas“ taurės startą, šį kart be vargo įveikdami „exPersvarą“ (81:61)

2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 22:48 val., peržiūros: 857

Balandžio 15d., Sekmadienį, A. Sabonio krepšinio centro (I salėje) įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, B pogrupio (1 etapo), Reguliariosios rungtynės tarp: „VU KHF“ ir „exPersvara“.

Rungtynes tvirtai pradėjo „VU KHF“ per pirmąsias 5 minutes įsiverždami į priekį 15:3. „exPersvaros“ puolimas strigo, per visą pirmąjį ketvirtį komandai pavyko pelnyti tik 6 taškus, o tuo pasinaudoję varžovai susikrovė 20 taškų pranašumą – 26:6. Antrame kėlinyje „exPersvaros“ puolimas atsigavo, tačiau sustabdyti varžovų puolimo ir sumažinti atsilikimą pavyko tik minimaliai. Nors „exPersvara“ antrąjį ketvirtį laimėjo, jiems pavyko sušvelninti rezultatą tik 1 taškų – 41:22.

Antros rungtynių pusės pradžioje vėl vyravo apylygis žaidimas, tiek viena, tiek kita ekipa keitėsi taškais, vienu metu „VU KHF“ ekipa buvo atsiplėšus net 24 taškais, tačiau 3 iš eilės M. Šereikos tritaškiai sumažino skirtumą iki 16, tačiau „VU KHF“ trečiojo kėlinio pabaigoje sugrąžino saugų atstumą – 65:45. Ketvritąjį kėlinį „exPersvara“ pradėjo spurtu 7:0 ir komandas skyrė 13 taškų, tačiau greit į varžovų spurtą atsakę „VU KHF“ susigrąžino 20 taškų pranašumą ir iškovojo ketvirtąją Pavasario „Sportturas“ taurės pergalę iš keturių galimų – 81:61 (26:6, 15:16, 24:23, 16:16).
„VU KHF“ Vytis Bulkevičius:
Gal pradžioje sužaidėme šiek tiek geriau, bet vėliau tai buvo tragiškas žaidimas, tikėkimes, kad kitose rungtynėse pasitaisysime.

„VU KHF“ iškovojo antrąją pergalę Pavasario „Sportturo“ taurėje įveikdami „Renderis“ (89:63) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Baltic Transline“ Pavasario „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:04 val.) Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale triumfavo „VU KHF“ (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:27 val.)„VU KHF“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Baltic Transline“ (71:66) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:24 val.)Antroje rungtynių pusėje „Randeris“ susitvarkė su „exPersvara“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)Po atkaklios kovos „VU KHF“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 17:49 val.)Visas rungtynes pirmavę „VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Laipsniai“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir patyrė pralaimėjimą (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 19:56 val.)