Modesta vs Kolegos (49:93)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 16 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kolegos“ be vargo įveikė „Modestą“ (93:49)

2018 balandžio 16 d., Pirmadienis, 22:23 val., peržiūros: 705

Balandžio 16d., Pirmadienį, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, Reguliariosios (1 etapo), D pogrupio rungtynės tarp: „Kolegų“ ir „Modesta“.

Nuo pat rungtynių pradžios rungtynes kontroliavo „Kolegos“, praėjus kiek daugiau nei 5 pirmojo kėlinio minutėm komandas jau skyrė 13 taškų. „Modestai“ per pirmąjį kėlinį pavyko pelnyti tik 11 taškų, o kėlinio pabaigoje „Kolegos dar labiau padidino savo pranašumą – 11:26. Antrame kėlinyje „Modestos“ puolimas šiek tiek atsigavo, tačiau „Kolegos sugebėjo išlaikyti savo turimą pranašumą – 30:45.

Antros rungtynių pusės pradžioje „Kolegos“ spurtavo 12:0 ir susikrovė 27 taškų pranašumą. „Modesta“ vėl strigo puolime ir per trečiąjį kėlinį pelnė tik 9 taškus – 39:68. Ketvirtame kėlinyje komandiškai žaidę „Kolegos“ siekė šimtojo taško, tačiau pelnyti šimto taškų nepavyko. Rungtynės baigėsi triuškinančiu skirtumu – 49:93 (11:26, 19:19, 9:23, 10:25).

„Kolegos“ Andrius Šiaulys:

Pagaliau visi susirinkom, smagiai pasižaidėm ir tiek.

„Kolegos“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2018 balandžio 13 d., penktadienis, 23:25 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno Rami“ įveikė „Modesta“ (55:34) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 20:23 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Modestą“ (94:60) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)Penkiese susirinkę „Kolegos“ neatsilaikė prieš ilgą „Hidraulit“ rotaciją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Hidraulit“ sutriuškino vos du kartus per kėlinį iš žaidimo pataikiusią „Modestos“ komandą (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ žengė į „Iššūkio“ taurės pusfinalį (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Kolegų“ pergalė ir bilietas į ketvirtfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:14 val.)