Resmila.lt vs Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ (73:87)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Ketivrtame kėlinyje Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ palaužė „Resmila.lt“ (87:73)

2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 20:38 val., peržiūros: 758

Balandžio 8d., Sekmadienį, A. Sabonio krepšinio centro (II salėje) įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, Reguliariosios (1 etapo), H pogrupio rungtynės tarp: vietinių – „Resmila.lt“ ir svečių iš Elektrėnų – „Bauwerk ‒ Boen“.

Rungtynės prasidėjo gan rezultatyviai, abi ekipos savo taškų sąskaitas atidarė tritaškiais metimais, 2 taiklius metimus iš eilės šeimininkams pelnė D.Dadurka, tačiau po jo 7 taškus pelnė varžovų lyderis – L.Jurkevičius.Pirmojo kėlinio pabaigoje „Resmila.lt“ centro puolėjas T.Vaitkus smeigė tritaškį ir pirmas kėlinys baigėsi taikiai – 25:25.

Antrąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo „Resmila.lt“ kėlinio pradžioje įgiję minimalią persvarą per 5 minutes ją padidino iki 8 taškų, tačiau svečiams pavyko ją sumažinti iki 2 – 42:40.

Antros rungtynių pusės pradžioje keitėsi ne daug kas, „Resmila.lt“ krepšininkai laikė savo minimalią persvarą, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje Elektrėnų ekipa spurtavo 11:0 iš kurių 9 taškus pelnė L.Jurkevičius ir užbaigė trečiąjį ketvirtį 5 taškų pranašumu – 59:64.

Ketvirtą kėlinį užtikrintai pradėjo Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ krepšininkai, spurtavę 14:0 svečiai susikrovė užtikrintą pranašumą rungtynių pabaigoje ir nugalėjo 3 kėlinius atkakliai kovojusius „Resmila.lt“ krepšininkus – 73:87 (25:25, 17:15, 17:24, 14:23).

Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ Komandos treneris R. Mačiulis:

Pergalė lėmė turbūt ramybė, pirmam, antram kėlinį truputį apsiuostėm, kaip žaidžia varžovai, kaip kas, nes nebuvom dar niekada su jais susitikę, o paskui jau sakyčiau, kad ir pataikėm gerai.

Nerezultatyviose rungtynėse savo pranašumą įrodė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ įveikė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:59 val.) Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ iškovojo „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami ASU & Co „AgroVIS“ (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 15:17 val.)Atkakliose rungtynėse „Resmila.lt“ nusileido prieš ASU & Co „AgroVIS“ (67:74) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:40 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (84:56) (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:43 val.)„Resmila.lt“ po permainingos ir įtemptos kovos palaužė KK „Alfa būrio“ ekipą (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:16 val.)Pavasario „Sportturas“ Iššūkio taurės čempionais tapo „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Resmila.Lt“ nesunkiai pradėjo aštuntfinalio serija nukaudami Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:22 val.)