Remza & Langvila vs Laipsniai (69:86)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Visas rungtynes dominavę „Laipsniai“ susitvarkė su „Remza & Langvila“

2018 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 23:26 val., peržiūros: 811

Ketvirtadienį, balandžio 5- ąją dieną, T. Ivanausko proginazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, G pogrupio rungynės, kuriose susitiko šeimininkų „Remza & Langvila“ ir svečių „Laipniai“ komandų.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau nuo pat susitikimo pradžios svečiai pradėjo diktuoti savo sąlygas (4:9). Šeimininkai po sunkios kėlinio pradžios įsižaidė ir įpusėjus kėliniui turėjo vieno taško persvarą (10:9). Tačiau tada šeimininkų puolimas užsikirto ir jie pralaimėjo atkarpą 4:15 ir „Laipsniai“ įgijo dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki kėlinio pabaigos – 17:27. Antrąjį kėlinuką taškais pradėjo „Remza & Langvila“, tačiau šeimininkai ir toliau itin prastai atakavo, o žaidimo tempą pagreitinę svečiai po dar vieno sėkmingos atkarpos įgijo solidžią 19 taškų persvarą (21:40). Antroji kėlinio dalis vyko apylygiai. Svečiai kiek atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję šeimininkai po truputį mažino deficitą ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 13 taškų – 35:48.

Po pertraukos svečiai nemažino apsuku nei puolime nei gynyboje. Pusę kėlinio be taškų savo varžovus laikę „Laipsniai“ atkarpą laimėjo 18: ir susikrovė 27 taškų persvarą (37:61). Šeimininkų komandos niuras nuotaikas kiek praskaidrino kėlinio pabaigoje sužaista sėkminga atkarpa, tačiau prieš lemiamą rungtynių dalį komandas skyrė 21 taškas – 45:66. Ketvirtasis kėlinukas geriau prasidėjo „Remza & Langvila“ komandai, jie kantriai dirbdami gynyboje ir protingai išnaudodami progas puolime po truputį mažino skirtumą, kuris sužaidus keturias minutes buvo jau tik 12 taškų (58:70). Per anksti pergale patikėjusiems svečiaims teko susiimti ir vėl įjungti aukštesnę žaidimo pavarą. Likus žaisti dvi minutes komandas skyrė jau 17 taškų. Per likusį laiką šeimininkams nepavyko sukurti stebuklo ir rungtynes rezultatu 69:86 (17:27, 18:21, 10:18, 24:20) laimėjo „Laipsniai“.

Po atkaklios ir kietos kovos pergalę pasiekė „Remza & Langvila“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:40 val.)Atkakliose ir emocingose ketvirtfinalio rungtynėse „Hidraulit“ palaužė „Remzą & Langvilą“ (2018 gegužės 01 d., antradienis, 22:27 val.)„Laipsniai“ įveikė „Kauno Rami“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Laipsniai“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir patyrė pralaimėjimą (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:22 val.)„Laipsniai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „1944“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 19:39 val.)„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė „1944“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Laipsniai“ iškovojo Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės trečiąją vietą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:24 val.)Atkaklioje kovoje dėl pirmos vietos grupėje „Bella Italia ‒ feniksas“ krito prieš komandą „Laipsniai“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:16 val.)