Bella Italia ‒ Feniksas vs 1944 (53:51)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 13 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

Dramatiškoje pabaigoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „1944“ (53:51)

2018 balandžio 13 d., Penktadienis, 21:44 val., peržiūros: 785

Balandžio 13d., Penktadienį, Žiburio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, Reguliariosios (1 etapo), G pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų – „Bella Italia ‒ Feniksas“ ir svečių – „1944“.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, didžiąją pirmojo kėlinio dalį pirmavę „1944“ kėlinio pabaigoje leido priešininkams išlyginti ir persverti rezultatą – 14:11. Antrojame kėlinyje abiejų ekipų puolimas šiek tiek strigo, praėjus kiek daugiau nei 4 kėlinio minutėm svečiai rezultatą išlygino ir įsiveržė į priekį 2 taškais, tačiau neilgam, savo pranašumą susigrąžine šeimininkai jį išlaikė iki pat pirmosios rungtynių pusės pabaigos – 25:21.

Antros rungtynių pusės pradžioje „Bella Italia – Feniksas“ krepšininkams pavyko padidinti skirtumą iki 12 taškų, tačiau užtikrintai antrąją trečiojo kėlinio dalį sužaidę svečiai sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 42:39. Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko persverti rezultatą, tačiau mininimaliu 1 taško skirtumu. Įpusėjus kėliniui šeimininkai vėl tapo pirmaujančios ekipos vietoje, bet kovingai žaidę „1944“ krepšininkai kėlinio pabaigoje vėl išlygino rezultatą, tačiau paskutinį tašką rungtynėse padėjo „Bella Italia ‒ Feniksas“ lengvasis krašto puolėjas Lukas Ivanovas, kurio dvitaškis likus mažiau 10 sekundžių išplėšė 1-ąją Pavasario „Sportturas“ taurės pergalę – 53:51 (14:11, 11:10, 17:18, 11:12).

„Bella Italia – Feniksas“ Komandos vadovas: Andrius Skučas:

Nesisekė viskas, tiek puolime grybavom labai, tiek gynyboje, nesusikalbėjom, nesusikeitėm, apsimiegoję kažokie šiandien tikrai, sunkios rungtynės buvo.

Atkaklioje kovoje dėl pirmos vietos grupėje „Bella Italia ‒ feniksas“ krito prieš komandą „Laipsniai“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ lengvai įveikė „1944“ (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė „1944“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Laipsniai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „1944“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 19:39 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Kolegų“ pergalė ir bilietas į ketvirtfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:39 val.)Po atkaklios ir kietos kovos pergalę pasiekė „Remza & Langvila“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:40 val.)