Lietuvos geležinkeliai vs KK „Alfa būrys“ (87:92)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

KK „Alfa būrys“ iškovojo pirmąją „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami „Lietuvos geležinkelius“ (87:92)

2018 balandžio 11 d., Trečiadienis, 23:46 val., peržiūros: 887

Balandžio 11d., Trečiadienį, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, Reguliariosios (1 etapo), E pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų – KK „Alfa būrys“ ir svečių – „Lietuvos geležinkeliai“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“, pirmuosius 9 taškus svečiams pelnė G.Palinauskas, o įpusėjus kėliniui svečiams pavyko susikrauti dviženklį pranašumą 15:5. Kėlinio pabaigoje šeimininkai šiek tiek sušvelnino atsilikimą – 24:17.

Antrąjį kėlinį 2 tritaškiai metimais pradėjo „Lietuvos geležinkelių“ atakuojantis puolėjas M.Visockis leisdamas savo ekipai nutolti 15 taškų skirtumu. Įpusėjus kėliniui KK „Alfa būrys“ spurtavo 11:0 ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki minimalaus 1 taško, tačiau įgyti pranašumo šeimininkams pirmoje rungtynių pusėje nepavyko – 47:43.

Antrąją rungtynių pusę abi ekipos pradėjo lygiu žaidimu, po 2 A. Duobos tritaškių šeimininkai įsiveržė į priekį, tačiau neilgam. Antrąją trečiojo kėlinio dalį kontroliavo „Lietuvos geležinkeliai“ – 68:63.

Ketvirtą kėlinį 3 tritaškiais pradėjo KK „Alfa būrys“ krepšininkai persverdami rezultatą savo naudai. Penkiese susirinkusiems „Lietuvos geležineklių“ krepšininkams teko tęsti paskutiniąsias 4 minutes aikštelėje žaidžiant keturiese, tačiau svečiai dar nesiruošė kelti baltos vėliavos ir kovojo iki paskutinių rungtynių sekundžių. 3 tritaškiais į šeimininkų spurtą atsakę „Lietuvos geležinkeliai“ sumažino skirtumą iki 2 taškų, o likus mažiau nei 30 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos komandas skyrė vos 1 taškas, tačiau svečiams nepasisekė pelnyti reikiamų taškų, o pirmąją pergalę Pavasario „Sportturas“ taurėje iškovojo KK „Alfa būrys“ – 87:92 (24:17, 23:26, 21:20, 19:29).

KK „Alfa būrys“ Komandos treneris: Jomantas Eibukas:

Žaidžiam antra sudėtim, kad galėtų pažaisti tie kurie nežaidžia ir tiesiog kaunames viena koja.

„Hidraulit“ pusfinalyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Skaitmeninė akis“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir iškovojo bronzos medalius (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Alfa būrys“ aštunfinalyje įveikė „Košmarą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po permainingos kovos nusileido „BC „Straight“ (71:85) (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 08:51 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Baltic Transline“ ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:48 val.)Veiverių „Amberis“ sutriuškino KK „Alfa būrys“ (92:43) (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:59 val.),,Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė Veiverių,,Amberis' (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Resmila.lt“ po permainingos ir įtemptos kovos palaužė KK „Alfa būrio“ ekipą (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:16 val.)