KMAIK vs Remza & Langvila (75:69)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 27 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Tik po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė „Remza & Langvila“

2017 balandžio 27 d., Ketvirtadienis, 22:25 val., peržiūros: 887

Ketvirtadienį T.Ivanausko sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko „KMAIK“ ir svečių teisėmis atvykę „Remza & Langvila“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Remza & Langvila“, tačiau šeimininkai greitomis atakomis persvėrė rezultatą į savas rankas ( 5:4). „KMAIK“ toliau užtikrinčiau atrodė aikštelėje, o svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 9:6). „KMAIK“ nestabdė apsukų , kur gavo „sausą“ atkarpą 8:0 ( 17:6). Likus žaisti dvi minutes T.Dudzevičius traukė komandą ant pečių, kuris vienintelis šiame kėlinyje pelnė taškus ( 17:9). Antrame kėlinyje „Remza & Langvila“ pradėjo gintis zona, kur per keletą minučių sumažino skirtumą iki trijų taškų ( 19:16). I.Šturma smeigė tris tritaškius paeiliui ir „KMAIK“ vėl įgijo šešių taškų pranašumą ( 35:29). Per likusį laiką „Remza & Langvila“ atleido vadeles ir šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą – 45:35.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ( 51:41). Ketvirčio pabaigoje „Remza & Langvila“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir sumažino deficitą iki 6 taškų, tačiau A.Petrauskas sumetė svarbius metimus ir pranašumas vėl išaugo iki 8 taškų ( 59:51). Ketvirtame kėlinyje „Remza & Langvila“ pradėjo spurtu ir komandas skyrė tik du taškai ( 59:57), tačiau „KMAIK“ ekipos gynėjai neleido varžovams persverti rezultato į savas rankas ( 68:61). Svečiai pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau „KMAIK“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę bei žengia į pusfinalį, rezultatu -75:69 (17:9, 28:26, 14:16, 16:18)

„Ragai“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Remzą & Langvilą“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:38 val.) ASU & Co „AgroVIS“ teko pripažinti Remza & Langvila pranašumą (2017 balandžio 22 d., šeštadienis, 15:02 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „KMAIK“ susitvarkė su „Košmaru“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„KMAIK“ lengvai sudorojo „Hermį“ (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:49 val.)„KMAIK“ žengė į „Iššūkio“ taurės finalą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 17:50 val.)I. Šturmos vedina „KMAIK“ tapo „Iššūkio“ taurės čempionais (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Kauno Rami“ lengvai susitvarkė su penkiese susirinkusiais „KMAIK“ krepšininkais (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Remza & Langvila“ lemiamo ketvirčio metu įveikė savo varžovus (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:56 val.)Dviejų pratęsimų pareikalavusiame trileryje ‒ stebuklingas „Artstone“ išsigelbėjimas (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 00:43 val.)