Best 4 You vs Rimo & Patikima linija (72:69)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 30 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Best 4 You“ po itin atkaklios kovos palaužė „Rimo & Patikimos linijos“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį

2017 balandžio 30 d., Sekmadienis, 19:26 val., peržiūros: 897

J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje sekmadienio pavakarę buvo sužaistos Pavasario „Sportturas“ taurės 2017, Iššūkio taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose santykius aiškinosi „Best 4 You“ ir „Rimo & Patikima linija“.

Nuo pat pirmų rungtynių akimirkų ekipos žaidė itin atkakliai. Įpusėjus pirmajam kėlinukui po taiklaus M. Rudžionio tritaškio „Rimo & Patikima linija“ įsiveržė į priekį 10:13. Visgi, antrąją kėlinuko pusę trimis taškais laimėjo „Best 4 You“ ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui rungtynėse buvo lygybė 20:20.

Antrajame kėlinuke įsišaudė „Best 4 You“ krepšininkas R.Savulis, po kurio trijų tolimų metimų aikštelės šeimininkai buvo priekyje 33:29. Kėlinuko pabaigoje tas pats R.Savulis pridėjo dar šešis taškus ir „Best 4 You“ pirmavo 39:32.

Trečiajame kėlinuke „Rimo & Patikima linija“ kaip reikiant įsikibo į „Best 4 You“ ekipą. Įpusėjus ketvirčiui penki paeiliui J. Šatkaus taškai sumažino svečių deficitą iki minimumo 47:46. O kėlinuką svečiai pabaigė spurtuodami net 0:10 ir po trijų kėlinukų jau buvo priekyje 50:56.

Visgi, svečių pranašumas laikėsi neilgai. Ketvirto kėlinuko viduryje L.Balasevičius tolimu metimu išlygino rungtynių rezultatą 62:62. Ir nors „Rimo & Patikima linija“ iškart atsakė trimis taškais ir persverė rezultatą savo naudai 62:65, bet „Best 4 You“ krepšininkai labai greitai rungtynių kontrolę perėmė į savo rankas. Rungtynių pabaigoje „Rimo & Patikima linija“ dar bandė gelbėtis bauduodama varžovus ir vos jiems tai nepasisekė. Likus trims sekundėms po taiklių L. Balasevičiaus baudos metimų aikštelės šeimininkai buvo priekyje 72:69. Per tas kelias sekundes svečiai sugebėjo surengti ataką, tačiau L. Ratauto metimas nuo trijų taškų zonos buvo netikslus. Galutinis rungtynių rezultatas 72:69 (20:20, 19:12, 11:24, 22:13).

Rimo & Patikima linija nukalė pergalę prieš Vilkus (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 22:09 val.)„KMAIK“ žengė į „Iššūkio“ taurės finalą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 17:50 val.)Rimo & Patikima linija buvo pasirengusi lygiai kautis tik beveik pusantro kėlinio prieš BC „Boom“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 22:21 val.)Kauno savivaldybė & Policija neleido suabejoti savo pranašumu ir įveikė Rimo & Patikima linija (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)„Iššūkio“ taurės bronzą užtikrintai čiupo „Enerstena“ (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 17:50 val.)Pirmosios istorijoje „Smart Team“ komandos rungtynės mėgėjų lygoje paženklintos triuškinamu pralaimėjimu (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Pelias“ nugalėjo „Best 4 You“ ekipą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 23:09 val.)Best 4 You nepavyko rimčiau pasipriešinti KK „Garliava“ ekipai (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 22:00 val.)