Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs BC „Straight“ (88:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Mažasis finalas
2017 gegužės 14 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Kovoje dėl trečios vietos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Straight“ komandą

2017 gegužės 14 d., Sekmadienis, 22:40 val., peržiūros: 1224

Gegužės 14 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės Mažasis finalas, kuriame Birštono SC ‒ „Olimpas“ susikovė su „Straight“.

Rungtynes šiek tioek geriau pradėjo „Straight“, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 2:6. Trečią minutę spurtą pradėjo Birštono SC ‒ „Olimpas“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (9:6). Septintą minutę Birštono SC ‒ „Olimpas“ padidino persvarą iki šešių taškų (16:10). Visgi netrukus „Straight“ prisivijo varžovus (16:14). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė Birštono SC ‒ „Olimpas“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų (23:16).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu Birštono komandos tritaškiu (26:16). Ketvirtą minutę, po taiklaus kauniečių tritaškio komandas skyrė tik šeši taškai (29:23). Visgi po šio metimo „Straight“ puolimas užstrigo, o Birštono SC ‒ „Olimpas“ pelnė 15 taškų be atsako (44:23). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis šiek tiek geriau žaidė „Straight“, kuriem pavyko sumažinti varžovų persvarą iki šešiolikos taškų (49:33).

Trečias kėlinys prasidėjo dar vienu taikliu birštoniečių tritaškiu (52:33). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Straight“ (52:42). Trečią minutę taškus pavyko pelnyti ir Birštono komandai, o ketvirtą minutę skirtumas šoktelėjo iki 15 taškų (57:42). Aštuntą minutę komandas skyrė 21 taškas (69:48). Aštuntą minutę aštuonis taškus be atsako pelnė „Straight“ (69:56). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 17 taškų (75:58).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui keturis taškus be atsako pelnė „Straight“ (75:62). Netrukus tuo pačiu atsakė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (79:62). Penktą minutę komandas skyrė 20 taškų (84:64). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Straight“ sumažino varžovų persvarą, bet intrigos rungtynėse atkūrti jiems nepavyko. Birštono SC ‒ „Olimpas“ iškovojo trečią vietą Pavasario „Sportturo“ taurėje.

Birštono SC ‒ „Olimpo“ treneris Vidas Kapačinskas: „Šiandien buvome stipresni, todėl laimėjome, bet finalas įvyko penktadienį.“ Paklaustas, kaip komanda planuoja švęsti pergalę, treneris atsakė: „Gausime čekį, tai eisim švęsti :)“

Birštono SC ‒ „Olimpas“ nepaliko vilčių BC „Jovarai“ ekipai (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 23:23 val.) Omega nesvetingai priėmė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:10 val.)Visas rungtynes pirmavęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ susitvarkė su „Ragais“ (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:33 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai susitvarkė su „Nebajeriu“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ namuose neišlaikė Old S/M egzamino (2017 gegužės 13 d., šeštadienis, 00:30 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios žengė į Didžiosios taurės pusfinalį (2017 gegužės 09 d., antradienis, 00:00 val.)Grupės lyderių dvikoje ‒ G. Navicko solo šou bei jo vedinos BC „Straight“ ekipos triumfas (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„Šešių sūrių“ ekipa žengia į Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 22:29 val.)BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 balandžio 11 d., antradienis, 20:36 val.)BC „Straight“ pergalingai startavo Pavasario „Sportturas“ taurėje (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:44 val.)