KMAIK vs Best 4 You (71:61)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 02 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ žengė į „Iššūkio“ taurės finalą

2017 gegužės 03 d., Trečiadienis, 17:50 val., peržiūros: 1109

Antradienį, gegužės 2 dieną, Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017, Iššūkio taurės, pusfinalio rungtynės tarp vietos „KMAIK“ bei svečių „Best 4 You“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau atrodė svečių ekipa, tačiau antroje rungtynių pusėje „KMAIK“ ekipa pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą ir puikiai sužaistas trečias kėlinukas paklojo pamatus jų pergalei.

Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo svečių ekipa. Sužaidus kelias minutes, jie buvo įgiję šešių taškų pranašumą. Tačiau tuomet kur kas geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai bei laimėjo atkarpą 11:2, taip persverdami rezultatą savo naudai. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, bet kiek geriau korta pakrito „Best 4 You“ ekipai, kuri turėjo nedidelį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:24. Po rezultatyvaus pirmojo ketvirčio, antrajame kėlinyje komandų laukė visiška stagnacija. Nei vienai ekipai nepavyko ryškiau išsiskirti puolime, o per šį kėlinį, kartu sudėjus komandos pelnė viso labo 15-ą taškų. Visgi, kiek rezultatyviau šiame kėlinyje sužaidė svečiai, kurie dar šiek tiek padidino savo pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:33.

Trečiąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo svečių ekipa, tačiau tuomet jie krito į duobę ir buvo visiški bėjėgiai tiek puolime, tiek gynyboje. Tuo kaip mat pasinaudojo „KMAIK“ ekipa bei pelnė dešimt taškų be atsako, kas leido jiems vėl įsiveržti į priekį. Po ilgesnės pertraukos dar du taškus pelnė „Best 4 You“ ekipa, tačiau tuomet šeimininkai pelnė dar šešis taškus be atsako ir skirtumas tarp komandų išaugo jau iki aštuonių taškų. Per likusį ketvirčio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po trijų kėlinukų buvo 50:41. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „KMAIK“ ekipa tik dar labiau didino savo pranašumą ir vienu metu buvo įgiję jau 17-os taškų pranašumą. Galiausiai, komandoms jau rungtynių nugalėtojas dvejonių nekėlė, tad abi komandos atsipalaidavo ir vėl sužaidė rezultatyvų ketvirtį. Galutinis rungtynių rezultatas 71:61.

I. Šturmos vedina „KMAIK“ tapo „Iššūkio“ taurės čempionais (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 18:19 val.)„KMAIK“ lengvai sudorojo „Hermį“ (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:49 val.)„Iššūkio“ taurės bronzą užtikrintai čiupo „Enerstena“ (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Pelias“ nugalėjo „Best 4 You“ ekipą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 18:12 val.)Tik po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė „Remza & Langvila“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „KMAIK“ susitvarkė su „Košmaru“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Best 4 You“ po itin atkaklios kovos palaužė „Rimo & Patikimos linijos“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Kauno Rami“ lengvai susitvarkė su penkiese susirinkusiais „KMAIK“ krepšininkais (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 23:09 val.)Best 4 You nepavyko rimčiau pasipriešinti KK „Garliava“ ekipai (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 22:00 val.)