Enerstena vs Šančiai (63:46)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 30 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Enerstena perėjo Šančių barjerą

2017 gegužės 01 d., Pirmadienis, 01:21 val., peržiūros: 940

Sekmadienio pavakare į Kauno technikos kolegiją šokti rinkosi ne tik senoliai. Šokio žingsnelius, tik kiek kitokius krepšinio aikštėje rinkosi ir demonstravo Enerstena bei Šančiai komandos. J.Mašeckis dvitaškis ir tritaškis pradėjo rungtynes ir Enerstena iškart išsiveržė į priekį. T.Juknaitis atsakė tritaškiu, tačiau keletas sėkmingų Enerstena atakų leido kėlinuko viduryje susikrauti jau 9 taškų pranašumą. Šančiai kapituliuoti neketino ir antrąją kėlinuko pusę sužaidę sėkmingiau po jau trečiojo T.Juknaitis tritaškio ištirpdė skirtumą iki 17:15. K.Armalis taiklios baudos pradėjo antrąjį ketvirtį, taip lygindamas rezultatą. Sėkmingas D.Aklys žaidimas baudos aikštelėje vėl timtelėjo į priekį Enerstena, o kėliniui artėjant link pabaigos dar viena atkarpėlė reiškė, kad pastarieji po 2 kėlinių pirmavo jau solidžiu rezultatu 34:23.

Trečiajame ketvirtyje toliau vyko apylygė kova, o jo viduryje po dar vieno K.Armalis dvitaškio skitumas tirpo iki 6 taškų žymos 40:34. Vis tik arčiau Šančiai priartėti nepavyko, o kėlinio pabaigoje du D.Aklys dvitaškiai vėl atstatė dviženklį pranašumą 47:36. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė taikliomis atakomis. Taiklus A.Venckus metimas mažino skirtumą iki dešimties, tačiau tuomet varžovų spurtas 8-0 visiškai išsprendė rungtynių likimą. Rungtynių pabaigoje komandos dar apsikeitė keletu sėkmingų atakų, tačiau rezultatui tai didesnės įtakos neturėjo ir pergalę 63:46 šventė Enerstena.

Antroje rungtynių pusėje „Enerstena“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 19:35 val.)Alumnita neatlaikė komandos Šančiai gero žaidimo (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 16:39 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai žengė į finalą (2017 gegužės 05 d., penktadienis, 22:35 val.)Beveik visas rungtynes priekyje žengę „Lietuvos geležinkeliai“ susitvarkė su „Šančiais“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Alfa būrys“ įrodė savo pranašumą prieš „Enerstenos“ krepšininkus (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Enerstena“ lengvai įveikė BC „Jovarus“ (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 19:37 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Old S/M“ pasiekė pergalę (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:31 val.)„Iššūkio“ taurės bronzą užtikrintai čiupo „Enerstena“ (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 17:50 val.)Ketvirtame kėlinuke geriau pasirodęs „Stumbras“ atėmė pergalę iš „Enerstena“ (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:48 val.)