Kesko Senukai vs Enerstena (61:48)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 05 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„Kesko Senukai“ užtikrintai žengė į finalą

2017 gegužės 05 d., Penktadienis, 22:35 val., peržiūros: 1017

Gegužės 5 dieną, 20:30 KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“, „Iššūkio“ taurės 2017 komandos „Kesko Senukai“ (šeimininkai) ir „Enerstena“ (svečiai). Komandos šį vakarą stojo žaisti vienintelių rungtynių dėl patekimo į finalą. Nors rungtynės ir buvo itin svarbios abiems ekipoms, tačiau intrigos šį kartą visiškai nebuvo. „Kesko Senukai“ pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės, jų pranašumas buvo pasiekęs ir maždaug 20 taškų ribą, o „Enerstena“ intrigos atkurti taip ir nesugebėjo. Susitikimas baigėsi rezultatu 61:48 (23:10, 15:9, 7:15, 16:14).

Rungtynes labai gerai pradėjo „Kesko Senukai“ ir nieko nelaukdami pabėgo tolyn. Šeimininkų taiklumas pirmoje kėlinuko dalyje buvo puikus ir tai leido pasiekti dešimties taškų pranašumą. Tiesa, vėliau jų rezultatyvumas sumažėjo, bet komanda neblogai darbavosi gynyboje ir išlaikė saugią distanciją. „Enerstenos“ komandoje labai trūko geresnio žaidimo puolant, krepšininkai sunkiai rinko taškus, dažnai klydo, o jų deficitas vis augo. Prasidedant ilgajai pertraukai „Kesko Senukai“ pirmavo net dvigubai, rezultatu 38:19.

Po ilgosios pertraukos „Kesko Senukai“ aiškiai atsipalaidavo ir tai buvo šansas „Enerstenos“ ekipai, tačiau skirtumas buvo tikrai didelis ir pasivyti varžovus jiems buvo itin sunki užduotis. Vis tik ketvirtame kėlinuke svečiai lyg ir sugebėjo pakilti į lemiamą šturmą, skirtumas po labai ilgos pertraukos sumažėjo iki 8 taškų, bet tai buvo viskas. „Kesko Senukai“ vos per kelias minutes skirtumą padvigubino ir likęs laikas greičiau tebuvo formalumas. „Kesko Senukai“ nors ir žaidė banguotai, bet jų pergalė atrodė tikrai užtikrinta. Susitikimas baigėsi rezultatu 61:48.

„Kesko Senukai“ po pratęsimo įveikė Alytaus „Vakarus“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)Vos penkiese į rungtynes susirinkę „Kesko Senukai“ palaužė „Coca Cola“ ekipą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Iššūkio“ taurės bronzą užtikrintai čiupo „Enerstena“ (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Resmila.lt“ užsitikrino vietą Pavasario Didžiojoje taurėje (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:06 val.)„Kesko Senukai“ ekipai savo pranašumą įrodyti prieš „Randeris“ komandą prireikė keturiasdešimt penkių minučių (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:34 val.)„Acme“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukai“ penketuką (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 17:17 val.)Antroje rungtynių pusėje „Enerstena“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 19:35 val.)I. Šturmos vedina „KMAIK“ tapo „Iššūkio“ taurės čempionais (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 18:19 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Enerstena“ lengvai įveikė BC „Jovarus“ (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 19:37 val.)„Alfa būrys“ įrodė savo pranašumą prieš „Enerstenos“ krepšininkus (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)