DNC vs Kolegos (73:84)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 13 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Kolegos“ pratęsime užtikrintai įveikė „DNC“ krepšininkus

2014 balandžio 13 d., Sekmadienis, 22:26 val., peržiūros: 899

Sekmadienio vakarą Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos Pavasario „Sportturas“ taurės L pogrupio rungtynės ,kuriose susitiko šeimininkų „DNC“ ir svečių „Kolegų“ komandos. Nuo pat mačo pradžios aikštelėje užvirė kova abiejose jos pusėse. Įpusėjus kėlinui rezutatas buvo lygus, tačiau ketvirčio pabaigoje spurtavę svečiai po 10-ies minučių pirmano rezultatu 15:22. Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje buvo labai panašus, tačiau „DNC“ krepšininkai pristabdė varžovų puolimą, deja, jiems patiems užtikrinti baigti atakas irgi nesisekdavo, tačiau prieš ilgąją pertrauką šeimininkai savo atsilikimą truputį sumažino – 30:35. Trečiajį kėlinuką galingai pradėję svečiai sužaidus apie 5 minutes įgijo rekordinę 11 taškų persvarą. Tiesa prieš besibaigiant kėlinui šeimininkai sugebėjo savo atsilikimą sumažinti iki vienženklio skaičiaus – 44:53. Ketvirtajame kėlinuke į šio vakaro rungtynes vėl sugrįžo intriga. Komandos snaiperiai D.Budginas ir A.Girskis taikliais tolimais metimai padėjo komandai , net tik sumažinti atsilikimą ,bet ir išsiveržti į priekį. Likus žaisti mažiau nei 20 sekundžių trimis taškais pirmavo „DNC“ krepšininkai, tačiau svečiai dar nebuvo sudėję ginklų. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 7 sekundes pirmąjį komandos tritaškį pataikė M.Karpavičius išlygindamas rezultatą – 73:73. Per likusį laiką svečiai nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos, o pasibaigęs ketvirčio laikas skelbė, jog bus žaidžiamas pratęsimas. Viso pratęsimo metu lyg ant sparnų žaidę „Kolegos“ jį laimėjo sausi rezultatu 11:0 ir šventė antrąją pergalę pavasario taurės turnyre rezultatu – 73:84

Pirmąjį kėlinį šeimininkų komandos krepšininkai pradėjo užtikrinčiau ir sužaidus beveik 5 minutes rezultatas buvo jų naudai 12:8. Ketvirčio pabaigoje šeimininkai buvo patekę „į duobę“ puolime, tuo pasinaudoję jų varžovai – „Kolegos“ puikiai žaidę likusį laiką po pirmųjų dešimties žaidimo jau pirmavo rezultatu – 15:22.

Antrąjį kėlinį abi komandos pažymėjo apylygiu žaidimu. Vaizdas aištelėje kardinaliai nesikeitė – žaidimas toliau buvo kontroliuojamas šeimininkų. Ketvirčio pabaigoje „DNC“ priartėjo prie varžovų ir baudų metimais galėjo vėl susigražinti persvarą, tačiau metimai buvo netaiklūs. Paskutinėmis atakomis geriau sužaidę svečiai preiš ilgąją pertrauką išsaugojo 5 taškų pranašumą – 30:35.

Trečiajame kėlinyje vėl dominavo svečiai. Kėlinuką geriau pradėjo sveičiai kėlinuko viduryje buvo įgiję rekordinę 11 taškų persvarą. Nors varžovai ir mėgino prieš lemiamą ketvirtį sumažinti atsilikimą, jog galėtų atkurti intrigą rungtynių pabaigoje, tačiau jiems pavyko sumažinti deficitą tik iki 9 taškų. Nors persvara ir atrodo apčiuopiama, bet „Kolegos“ dar negalėjo jaustis ramiai. Po trijų kėlinių rezultatas buvo svečių naudai – 44:53.

Paskutinis kėlinukas vakaro rungtynėse buvo intriguojantis ir kupinas įtampos. Visą ketvirtį šeimininkai po truputį mažino savo atsiliką kol galų gale net persvėrė rezultatą savo naudai. Likus žaisti mažiau nei pusę minutės komadas skyrė 1 taškas, šeimininkai dviem taikliais baudų metimais padidino savo persvarą iki 3 taškų palikdami svečiam vos 11 sekundžių, bet likus žaisti 7 sekundes tolimą metimą , kuris išlygino rezultatą, smeigė Mantas Karpavičius. Per likusį laiką „DNC“ komanda nesurengė rezultatyvios atakos ir kėlinio pabaigos sirena skelbė, jog šį vakarą bus žaižiamas pratęsimas.

Pratęsime „Kolegos“ žaidė tarytum iš natų, o šeimininkai niekaip nerasdami savo žaidimo bandė gelbėtis individualiais veiksmais puolime ,tačiau tai nepadėjo ir jie pratęsimą pralaimėjo sausai – 0:11. „Kolegos“ iškovojo jau antrą pergalę pavasario taurės turnyrė rezultatu 73:84

Rungtynių eiga nepatenkintas „Kolegų“ komados treneris Andrius Šiaulys nedaugžodžiavo:

„Šio vakaro mačas buvo parodija, o ne rungtynės“

DNC: Aurimas Girskis – 22 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Donatas Budginas – 19 tšk. (8 rezult. perd.), Paulius Valentukonis – 13 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Kolegos: Mantas Karpavičius – 24 tšk. (6 perimt. kam.), Lukas Jasevičius – 20 tšk. (15 atk. kam.), Vilius Valentinas – 16 tšk.

„DNC“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Adotas“ krepšininkus (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:20 val.)„DNC“ tris kėlinukus kovojo su „Remza & Adotas“,bet po to užtikrintai laimėjo (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 02:28 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ ketvirtfinalyje paguldė ant menčių „DNC“ (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 23:04 val.)Penkiese susirinkę „Kolegų“ krepšininkai palaužė „Šilainiai ‒ 2“ komandą (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 17:53 val.)„DNC“ sugebėjo panaikinti 18 taškų deficitą ir laimėti rungtynes (2014 balandžio 21 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „Kolegas“ (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 23:24 val.)„Remza & Adotas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kolegas“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:31 val.)