Hidraulinės sistemos vs Rapala (69:42)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 06 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Hidraulinės sistemos“ šiandien be vargo susidorojo su „Rapala“ ekipa ir pateko į ketvirtfinalį

2016 kovo 06 d., Sekmadienis, 19:56 val., peržiūros: 1052

Sekmadienį, kovo 6 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės aštuntfinalio rungtynės tarp „Hidraulinių sistemų“ ir „Rapala“ ekipų.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo itin nerezultatyvus. Po pirmųjų 5-ių minučių pirmavo „Hidraulinės sistemos“ rezultatu 8:5, o per likusias minutes „Rapala“ krepšininkai nepelnė nė taško ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 10:5.

Antrąjame kėlinyje šeimininkai savo persvarą tik didino, prie to labiausiai prisidėjo du krepšininkai – T.Vasiliauskas pelnęs 11 tšk, ir M.Šumlinskas 8 tšk, 7 atk. kam. Po dviejų kėlinių rezultatu 31:16 pirmavo „Hidraulinės sistemos“

Po ilgosios pertraukos svečiai tęsė kovą toliau ir nė neketino pasiduoti, tačiau žaidėjų veiduose buvo galima pamatyti nuovargį, nes abiejų komandų stovyklose buvo tik po 6 žaidėjus. Tai turbūt ir lėmė, jog rungtynių tempas vis lėtėjo ir buvo pelnoma mažiau taškų. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 47:29.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkai parodė jog dar turį jėgų ir užbaigė rungtynes rezultatu 69:42.

Tai buvo antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp šių komandų. Seriją iki 2-jų pergalių laimėjo „Hidraulinės sistemos“. Kitame etape ji susitiks su „Sanitex“ ir LSMU – „Statybų vizija“ poros nugalėtoju.

Naudingiausi žaidėjai:

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 24 tšk. (14 atk. kam.), Tadas Vasiliauskas – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Saulius Klimkevičius – 15 tšk.

Rapala: Laurynas Kalėda – 15 tšk. (8 išpr. praž.), Gediminas Mickevičius – 10 tšk., Mindaugas Pažėra – 8 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Restauratorius & Hausa“ ir pateko į Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių finalą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 23:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)Po permainingos kovos „Hidraulinės sistemos“ palaužė „Sanitex“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)Hidraulinės sistemos susitvarkė su Omega (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 23:13 val.)