RAGAI vs RENVERSA (77:83)C lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2011 balandžio 22 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Žiežmarių vidurinė mokykla, Žaslių 21, Žiežmariai LT-56235

"Renversa" įspūdingo spurto ketvirtajame kėlinyje dėka išplėšė pergalę iš "Ragų" nagų

2011 balandžio 22 d., Penktadienis, 21:32 val., peržiūros: 5339

Penkatdienį, balandžio 22 dieną, Žiežmarių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių "Didžiosios" taurės pirmosios pusfinalio rungtynės. Nors rungtynėse dominavo kieta ir atkakli kova, tačiau šeimininkai buvo susikrovę net 21 taško pranašumą, bet turbūt buvo per anksti patikėta pergale ir svečiai, įsūdingo spurto dėka, prie kurio daugiausiai prisidėjo A.Juozapaitis, ketvirtąjame kėlinuke "Renversos" krepšininkai aplenkė savo varžovus ir išplėšė sunkią ir kiek netikėtą pergalę rezultatu 77:83 (22:18, 17:13, 25:16, 13:36).

Rungtynes dviem staigiomis ir rezultatyviomis atakomis pradėjo šeimininkų ekipos narys M.Jankūnas, išvesdamas savo komandą į priekį (5:0)., tačiau ilgai netrukus svečiai atsakė tokia pat atkarpa ir rezultatą išlygino (5:5)., bet "Ragų" ekipa neliko pasimetusi ir vėl spurtavo 7:0, taip įgydama septynių taškų pranašumą (12:5). Vėliau komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais ir skirtumas tarp jų nepakito (14:7). Tuomet po tris taškus iš eilės pelnė svečių krepšininkai S.Korolkov ir E aniulis, taip sumažindami atsilikimą iki minimumo (14:13). Vėliau "Ragų" komandą į priekį kiek truktelėjo du taiklūs tolimi metimai, kurie leido šeimininkams pirmauti penkių taškų skirtumu (20:15). Iki kėlinio pabaigos svečiai sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki keturių taškų 22:18.

Antrąjame kėlinuke šeimininkai nė kiek nesiruošė atleisti žaidimo vadžių. Tik prasidėjus kėliniuo jie padidino pranašumą iki septynių taškų. Vėliau abi komandos vėl žaidė apylygiai ir keitėsi sėkmigosmis bei rezultatyviomis atakomis, taip išlaikydamos tokį pat skirtumą tarp komandų (31:24). Kiek vėliau, svečių ekipos atstovas A.Juozapaitis, pelnė penkis taškus iš eilės, taip sumažindamas atsilikimą iki trapių dviejų taškų (31:29), tačiau tai jų nuo varžvų spurto neišgelbėjo. Šeimininkai, vien L.Alionio ir M.Račiaus pastangomis, spurtavo 8:0 ir, prieš ilgąją pertrauką, sustiprino savo pozijiją šios dieno rungtynėse. 39:31.

Po ilgosios pertraukos šeiminikai atrodė pailsėję ir tęsė savo žygį toliau. Nespėjus komandoms apšilti, jie jau sužaidė sėkmingą atkarpą 9:0, kuri jiems leido pasiekti jau net 17 taškų skirtumą, tačiau svečiai rado savyje jėgų ir nepalūžo, nes netrukus symažino atsilikimą iki dvylikos taškų (50:38). Šeiminikai atsipalaiduoti nesiruošė ir vėl spurtvę padidino savo persvarą prieš varžovus iki aštuoniolikos, o vėliau ir iki devyniolikos taškų (59:40). Kiek vėliau S.Korolkov pataikė tritaškį metimą, kuris sumažino jo komandos deficitą iki šešiolikos taškų, tačiau vėliau vėl sekė šeiminiknų spurtas, kuris padidino skirtumą tarp komandų iki rekordinio 21 taško (64:43), bet "Renversai" dar pavyko jį kiek apmažinti. 64:47.

Lemiamojo ketvirtojo kėlinio scenarijus, turbūt, buvo netikėtas tiek šeimininkams, tiek patiems svečiams. Prieš šį kėlinį jau buvo galimą nedrąsiai sveikinti "Ragų" komandos krepšininkus su pergale, tačiau šios rungtynės parodė, kad kova aikštelėje vyksta iki paskutinės minutės ir negalima atsipalaiduoti kad ir koks skirtumas skiria komandas. Nors kėlinį dvitaškiu pradėjo šeimininkai, vėliau svečiai spurtavo 12:0, sumažindami deficitą iki septynių taškų (66:59). Šeimininkai kiek sutriko, tačiau atrodė, kad L.Alionio pataikytas tritašks metimassustatys viską į senas vėžias, anaiptol, svečiai vėl spurtavo 11:0, ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse išsiveržė į priekį (69:70). Šeimininkai atrodė pasimetę, bet susigrąžinti iniciatyvą jiems pavyko, tačiau tik trumpam, nes svečiai eilinį kart spurtavo ir vėliau nebeatidavė iniciatyvos iki rungtynių galo. Šių rungtynių didvyriu galima laikyti A.Juozapaitį, kuris savo taikliais tritaškiais metimais užvedė visą savo komandą. 77:83.

Abiejų ekipų treneriai nebuvo kalbūs. Nugalėtojų treneris tepasakė, kad rungtynes išgelbėjo tritaškiai metimai, ir nuskubėjo į rūbinę. Tuo tarpu pralaimėtojų treneris, turbūt slegiamas tokios rungtynių pabaigos sakė : "Ką per tris kėlinius padarėm, tą per ketvirtą R.Švagždys su A.Juozapaičiu pavogė. Nėra toks didelis skirtumas tie šeši taškai, bandysim atlošt, jie 21 juk atlošė ".

"Ragai" : M.Jankūnas 28 (7 rez.perd., 6 per.kam., 8 išprov.praž.), L.Alionis 23, M.Račius 15 (5 išprov.praž.) taškų.

"Renversa" : A.Juozapaitis 25, R.Švagždys 23 (5 per.kam., 5 išprov.praž.), E.Aniulis 14 taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 17)

Anonimas2011 balandžio 24 d., 20:21 val.

Saunuoliai, pasiimsit ir antras

alanas252011 balandžio 23 d., 20:43 val.

del to, kad Radzevicius teisejavo,todel nera skundu.

Evaldas12011 balandžio 23 d., 19:16 val.

wow RENVERSA uzsiaute :) sveikinimai nuo SPR :D

BC "Fobas" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Renversą" (VIDEO) (2010 spalio 30 d., šeštadienis, 18:08 val.)V.Žukausko taiklus tritaškis išplėšė pergalę "Ragai" komandai (2010 lapkričio 07 d., sekmadienis, 16:59 val.)"Renversa" įrodė savo pranašumą prieš "Šlienavos Naną" (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 23:09 val.)"Renversa" panaikino 17 taškų deficitą ir nugvelbė "C" lygos auksą iš "Ekodoros & FSM" panosės (2011 gegužės 14 d., šeštadienis, 21:29 val.)"Renversa" po atklios kovos priverė pasiduoti "Kauną" (2011 kovo 19 d., šeštadienis, 21:32 val.)"Renversa" sutriuškino "Sporto fėja & Internetas visiems" ekipą (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Renversa" lengvai nugalėjo Kauno "SRC" (2011 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)"Ragai" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 23:39 val.)Po nervingų ir sunkių rungtynių įtikinamą pergalę pasiekė "Ragai" (2011 balandžio 17 d., sekmadienis, 22:23 val.)"Renversa" sutriuškino "Kolpingo kolegiją" (2011 balandžio 02 d., šeštadienis, 19:35 val.)