Hidraulinės sistemos vs Promatecha (60:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 14 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ strigo puolime ir nusileido „Promatecha“ ekipai

2024 sausio 14 d., Sekmadienis, 18:53 val., peržiūros: 275

Sausio 14 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ (5-1) ir „Promatecha“ (2-6) ekipų.

Rungtynių pradžioje po trijų taiklių tolimų metimų „Promatecha“ iškart nutolo 2:11. Ir toliau „Hidraulinės sistemos“ ekipai sunkiai sekėsi rinkti taškus, o pasibaigus pirmajam kėliniui rezultatas buvo 9:17.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai iškart artėjo iki 18:20. Bet tada du iš eilės tolimus metimus pataikė svečiai, kas leido po dviejų kėlinių būti jiems priekyje 27:35.

Trečiajame kėlinuke ir toliau iniciatyvą rankose laikė „Promatecha“, kuri įpusėjus kėliniui jau buvo nutolusi 33:49. Vėliau šeimininkus kiek patraukė į priekį L.Čekavičius, o „Hidraulinės sistemos“ artėjo iki 43:55.

Lemiamo kėlinio pradžioje „Promatecha“ dar labiau nutolo iki 45:63 ir nors leido varžovams dar priartėti, bet pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 60:67 (9:17, 18:18, 16:20, 17:12).

21 atk. kam.

„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su „Vilmista“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Plastena“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš KM „Steel Service“ ekipos (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nelengvos kovos įveikė „Kauno energija“ ekipą (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrąja sudėtimi pasiekė nesunkią pergalę prieš „Tetas“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ surakino „Donelaičio“ puolimą ir pergalingai pradėjo seriją (2024 balandžio 05 d., penktadienis, 20:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ eliminavo „Donelaičio“ ekipą iš Didžiosios taurės ir žengė į pusfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Donelaičio“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:54 val.)