Rapala vs Lemora (110:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 28 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Negausiai susirinkusi „Lemora“ paskendo „Rapalos“ tritaškiuose

2016 sausio 28 d., Ketvirtadienis, 22:10 val., peržiūros: 849

Sausio 28 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Rapala“ priemė svečius „Lemorą“. „Rapala“ buvo iškovoję septynias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Lemoros“ sąskaitoje buvo šešios pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „Rapala“. Rungtynių pradžioje jie pelnė septynis taškus be atsako (7:0). Trečią minutę pirmus taškus pelnė „Lemora“ (7:2). Vėliau persvarą didino „Rapala“. Šeimininkai pelnė dar 12 taškų be atsako ir likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos pirmavo rezultatu 17:2. „Lemora“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė apylygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių „Rapala“ turėjo 13 taškų persvarą (29:16).

Antras kėlinys prasidėjo trim iš eilės taikliais „Rapalos“ tritaškiais (38:16). Antrą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Lemora“ (38:19). Ketvirtą minutę „Rapalos“ persvara padidėjo iki 24 taškų (43:19). PRasidėjus antrai kėlinio pusei „Lemorai“ pavyko varžovų pranašumą sumažinti septyniais taškais (43:26). Devintą minutę „Lemora“ priartėjo prie varžovų iki 14 taškų (46:32). Per likusį laiką komandos sužaidė apylygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 15 taškų (50:35).

Po ilgosios pertraukos puikiai rungtyniavo „Rapala“. Šeimininkai kėlinį pradėjo spurtu 12:0 ir sužaidus tris su puse minutės pirmavo rezultatu 62:35. Netrukus du iš eilės tritaškius pataikė „Lemora“ (62:41).Vėliau komandos žaidė apylygiai. Aštuntą minutę komandas skyrė 26 taškai (74:48). Per likusį laiką geriau rungtyniavo „Lemora“, kuri pelnė šešis taškus be atsako (74:54).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui septynis taškus be atsako pelnė „Rapala“ (81:54). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Lemora“ (81:56).Netrukus šeimininkų persvara sparčiai ėmė augti. Jie pataikė tris tolimus metimus ir dvitaškį, po kurių rezultatas buvo 92:56. Per likusį laiką „Rapala“ taškus rinko taikliais tolimais metimais, bet „Lemora“ puolime taip pat stengėsi nenusileisti varžovams. „Rapala“ iškovojo lengvą pergalę rezultatu 110:72.

“Rapala“ iškovojo aštuntą pergalę, o „Lemora“ pralaimėjo devintą kartą.

„Rapalos“ treneris G.Mickevičius: „Manau, šiandien lengvai laimėjome todėl, kad varžovam nepavyko surinkti komandos kuri buvo praeitose rungtynėse. Manau, jiem buvo sunku penkiem žaisti, bet mūsų tritaškiai pakrito. Tikriausiai padėjo tai, kad čia yra mūsų namų salė. Puikiai pataikėme, apsigynėme laiku ir vietoje. Iš viso to gavosi neblogas žaidimas.“

„Lemoros“ treneris E.Kvilys: „Šiandien mums labai trūko žaidėjų, jie kažkur dingę. Antros jau tokios rungtynės, bet tikiuosi, kad kitose jau susirinksime. Kažką reikia daryti, tik nežinau ką.“ Paklaustas, kodėl tiek daug tritaškių praleido į savo krepšį, treneris atsakė: „Nuovargis darė savo, gynyba buvo silpna.“

Rapala: Gediminas Mickevičius – 27 tšk., Lukas Kotvickis – 26 tšk., Laurynas Kalėda – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Pažėra – 14 tšk. (13 atk. kam., 12 rezult. perd.), Andrius Jorudas – 13 tšk.

Lemora: Giedrius Merkevičius – 27 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Čeida – 14 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Sakavickas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Bakanauskas – 11 tšk.

„Lemora“ nepasipriešino „Kauno tiltams“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Lemora“ nusileido „Kauno Tiltams“ (70 -82) (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 00:03 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)M.Pažėros sugrįžimas paženklintas solidžia „Rapalos“ pergale (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:37 val.)Po atkaklių rungtynių „Lemora“ neužkibo ant „Rapala“ kabliuko ir šventė pergalę. (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Lemora“ metė rimtą iššūkį „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 00:04 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Rapalos“ ekipą. (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:32 val.)„Lemora“ ekipa po atkaklios kovos palaužė „Omegos“ komandą. (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:24 val.)