AUTOTOJA & EKODORA vs ELEKTROMONTUOTOJAS (73:71)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 12 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Tik po pratęsimo "Autotoja & Ekodora" nugalėjo "Elektromontuotojus"

2013 vasario 12 d., Antradienis, 23:18 val., peržiūros: 2185

Antradienį, vasario 12 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Imonių" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitko "Autotoja & Ekodora" (šeimininkai) ir "Elektromontuotojai" (svečiai). Beveik visas rungtynes pirmavę svečiai nesugebėjo išlaikyti dviženklio pranašumo, kur šeimininkams per paskutinį ketvirtį pavyko panaikinti deficitą ir išsiaiškinti nugalėtojo prireikė pratęsimo. Pratęsime užtikrinčiau sužaidė "Autotoja & Ekodora" ekipa, kuri iškovojo sunkią pergalę rezultatu – 73:71.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įsiveržė priekį 5:8, tačiau šeimininkams pavyko persverti rezultatą ( 10:8). Toliau M.Nenartavičiaus pavieniais veiksmais "Elektromontuotojo" ekipa įsiveržė priekį ir įgijo penkių taškų pranašumą ( 13:18). Besibaigiant kėlinukui tarp ekipų išliko penkių taškų skirtumas, rezultatas – 15:20.

Antram ketvirčiui prasidėjus svečiai padidino pranašumą iki dviženklio ( 15:26), tačiau "Autotojos & Ekodoros" ekipa ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą, o svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus.Bėgant kėlinukui į pabaigą komandos skyrė tik du taškai ( 26:28). Svečiams pavyko greitomos atstatyti 6 taškų pranašumą, bet paskutinėmis sekundėmis taiklus A.Dedelos tritaškis metimas sumažino skirtumą perpus. Rezultatas -29:32.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus "Elektromontuotojų" ekipos atotrūkis išaugo iki 7 taškų, o dar po keturių minučių ir iki 13 taškų ( 33:46). Po minutės pertraukėlės šeimininkams pavyko apmažinti skirtumą iki 8 taškų, tačiau kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidė svečiai ir atstatė 12 taškų pranašumą. Rezultatas -38:50.

Paskutiniam kėliniui prasidėjus šeimininkai pradėjo gintis prieš varžovus aktyviau ir to pasakoje su kiekviena minute "Elektromontuotojų" pranašumas pradėjo tirpti ir sužaidus pusė kėlinuko komandas skyrė tik 3 taškai. Likus žaisti apie tris minutes šeimininkai sugebėjo laimėti atkarpą 6:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 57:54), tačiau svečiams pavyko išlyginti rezultatą, kur per paskutinę minutę tarp ekipų vyko lygus rezultatas ir pagrindinio laiko neužteko išsiaiškinti rungtynių nugalėtoją. Rezultatas po pagrindinio laiko – 63:63.

Pratęsimui prasidėjus pirmieji į priekį įsiveržė "Autotojos & Ekodoros" ekipa ( 67:63). Svečiai vis priartėdavo prie šeimininkų , tačiau "Autotojos & Ekodoros" ekipa užtikrinčiau sužaidė pratęsimo pabaigą ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu – 73:71.

Po laimėtų rungtynių "Autotojos & Ekodoros" ekipos treneris, K.Masiulis, kalbėjo:" Ketvirtame kėlinyje susikaupėme. Atlikome darbą gynyboje, o kai gynyboje sekasi , tai ir puolimas geras. Pataikėme porą taiklių metimų ir pavyko."

Po pralaimėtų rungtynių "Elektromontuotojo" komandos treneris, E.Valaitis, teigė:" Pralošėme nervų karą."

"Autotoja & Ekodora" : A.Dedela ( 30 tšk., 8 išpr.praž.), E.Karpavičius ( 14 tšk., 7 išpr.praž.), E.Slabačiauskas ( 13 tšk., 5 rez.perd.)

"Elektromontuotojas": A.Gilius ( 24 tšk., 14 atk.kam.), M.Ivaškevičius ( 18 tšk., 20 atk.kam.), A.Mažintas ( 14 tšk.)

"Autotoja & Ekodora" nesunkiai įveikė "Elektromontuotojo" komandą (2013 sausio 22 d., antradienis, 22:54 val.)"Kauno Švara" nepasigailėjo "Elektromontuotojo" (2013 sausio 29 d., antradienis, 20:15 val.)"Krasta Auto Kaunas" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:25 val.)Du pratęsimus išplėšusi "Autotoja & Ekodora" palaužė "Rapalą" (2013 vasario 08 d., penktadienis, 00:02 val.)"Baubilas" po sunkios kovos įveikė "Elektromontuotoją" (2012 spalio 30 d., antradienis, 23:37 val.)Per ketvirtą kėlinį "Autotoja & Ekodora" palaužė "Kauno stumbrą" (2013 kovo 15 d., penktadienis, 22:32 val.)Ketvirtfinalį "Autotoja & Ekodora" pradėjo dramatiška pergale (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 18:25 val.)Per antrąją rungtynių pusę "Autotoja& Ekodora" palaužė "Ekskomisarų biurą" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Autotoja & Ekodora" rungtynių pabaigoje palaužė "Ekskomisarų biurą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:25 val.)Kauno Tiltai nubloškė Elektromontuotoją (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 21:17 val.)