Sanitex vs Hidraulinės sistemos (76:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 20 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Tris su puse kėlinio pirmavę „Sanitex“ emocingoje rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą

2016 kovo 20 d., Sekmadienis, 21:24 val., peržiūros: 1255

Kovo 20 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Sanitex“ priemė svečius „Hidraulines sistemas“.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais, o trečią minutę keturių taškų persvarą įgijo svečiai (2:6). Netrukus įsimėtė „Sanitex“. Po trijų iš eilės taiklių šeimininkų tritaškių šeimininkai įgijo penkių taškų pranašumą (11:6). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Šeštą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (17:9). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Hidraulinės sistemos“, po kurių komandas skyrė tik vienas taškas (17:16). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių keturių taškų persvarą turėjo „Sanitex“ (25:21).

Pirmą antro kėlinio minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (27:23). Trečią minutę komandas skyrė keturi taškai (31:27). Netrukus spurtą pradėjo „Sanitex“, kurio metu šeimininkai pelnė devynis taškus be atsako (40:27). Baigiantis pirmai kėlinio pusei trim baudos metimais „Hidraulinės sistemos“ sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (40:30). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (44:35). Netrukus komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (47:38). Ketvirtį taikliu metimu baigė „Sanitex“ (49:38).

Prasidėjus antrai trečio kėlinio minutei komandas skyrė 14 taškų (54:40). Netrukus spurtą pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurios pelnė 10 taškų be atsako (54:50). Baigiantis šeštai minutei, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti „Sanitex“ (56:50). Komandos žaidė apylygiai, o likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos penkių taškų pranašumą turėjo „Sanitex“ (61:56). Likus minutei su puse „Hidraulinės sistemos“ paprašė minutės pertraukėlės (63:56). Per likusį laiką „Sanitex“ išlaikė septynių taškų persvarą (65:58).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Pirmą dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:3 laimėjo „Hidraulinės sistemos“ (65:61). Įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė šeši taškai (69:63), o minutės pertraukėlės paprašė „Hidraulinės sistemos“. Po jos keturis taškus iš eilės pelnė T.Vasiliauskas (69:67). Po „Sanitex“ minutės pertraukėlės du taškus pelnė šeimininkai (71:67). Į tai „Hidraulinės sistemos“ atsakė devyniais taškais be atsako (71:76). Svečių persvara pamažu augo, o devintą minutę komandas skyrė septyni taškai (73:80). Taiklus „Sanitex“ tritaškis sumažino „Hidraulinių sistemų“ persvarą iki keturių taškų (76:80). Visgi tai buvo viskas ką šiandien galėjo padaryti „Sanitex“. Likus kiek daugiau nei penkiom sekundėm iki kėlinio pabaigos A.Makūnas už kamuolio paspyrimą buvo nubaustas technine pražanga. Baudos metimą pataikė M.Kudakas (76:85). Po baudos metimo M. Kudakui kamuolį „užmetė“ komandos draugas, po kurio perdavimo buvo pelnyti gražūs taškai (76:87). Tuo metu aikštėje susimušė A.Makūnas ir P.Čižauskas. Abu gavo diskvalifikacines pražangas, todėl turės praleisti galimai lemiamas ketvirtfinalio rungtynes.

„Hidraulinių sistemų“ žaidėjas K.Šabūnas: „Rungtynių pradžia buvo labai sunki, varžovai užpuolė tolimais metimais. Buvo labai sunku atkovoti tą varžovų įgytą persvarą. Patys matėte, kas vyko rungtynių pabaigoje, kai paaiškėjo rungtynių nugalėtojas. Parodėme kovingumą, sužaidėme gerai rungtynių pabaigą ir džiaugiamės pirma pergale.“ Paklaustas, ką galvoja apie antras rungtynes, žaidėjas atsakė: „Truputi reikėtų padirbėti dėl tolimų metimųm o šiaip manau viskas neblogai.“

Sanitex: Aidas Makūnas – 27 tšk. (11 atk. kam., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Evaldas Kulboka – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Bubliauskas – 8 tšk.

Hidraulinės sistemos: Martynas Kudakas – 41 tšk. (12 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 21 tšk. (18 atk. kam.), Tadas Vasiliauskas – 14 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 18)

Anonimas2016 kovo 22 d., 18:14 val.
reikes atvarysi rytoj varzybu paziurei..tikiuosi intrigos ir kietos kovos:) nes cia matau kad zada kova buti ne tik aiksteleja:)) tuo to tik idomesne kauno lyga
Anonimas2016 kovo 22 d., 10:14 val.
Ne pirmas atvejis šiame sezone, kai Sanitex žaidėjai spardo varžovus arba daužo jiems snukį ir gauna diskvalifikacinę... Tramdyti tokius reikia kol dar kiaulė ant altoriaus neužlipo
SPEEDAS2016 kovo 22 d., 09:49 val.
Negerai aidai negerai kad nepripažysti jog esi kaltas.. ryt žaisim be jūsų matysim kas vyksta
Pirmą kėlinį puikiai sužaidę „Sanitex“ krepšininkai neturėjo vargo su „Chemcentro“ ekipa. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Penkiese žaide „DNC Eoltas & ISL Santermita“ neatsilaikė prieš „Hidraulinės sistemos“ (77:65) (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:40 val.)Puikiai žaidusi „Sanitex“ komanda iškovojo nesunkią pergalę prieš „Elmovą“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Lemora“ kiek netikėtai palaužė iki tol be pralaimėjimų žygiavusią „Hidraulinių sistemų“ ekipą (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:48 val.)Trečiajame kėlinyje siautėjusios „Hidraulinės Sistemos“ parklupdė „Kauno Oro Uosto & KAMS“ šešetuką (2015 spalio 30 d., penktadienis, 21:55 val.)Krauju pažymėtose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Kauno tiltus“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 21:45 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ patiesė „Hidraulines sistemas“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:43 val.)Puikiai sužaistas pirmasis ketvirtis leido „Sanitex“ ekipai įveikti „Lemorą“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)