Vilmista vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (63:52)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 23 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Vilmista“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai

2014 kovo 24 d., Pirmadienis, 01:27 val., peržiūros: 999

Sekmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių "Įššūkio" taurėje "Vilmista" aštuntfinalio dvikovoje priėmė svečius – "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" ekipą. Susitikimas klostėsi atkakliai ir permainingai. Vis tik, ketvirtojo kėlinio metu "Vilmista" pagaliau įgijo kiek apčiuopemesnę persvarą, kurią išsaugojo iki finalinio švilpuko bei šventė pergalę (63:52).

Susitikimą komandos pradėjo pakankamai atsargiai ir su didesne žvalgyba. Rezultatui esant (7:6), "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" spurtavo 0:7 ir persvėrė rezultatą savo naudai (7:13). Nerezultatyvų kėlinį komandos užbaigė vienodu ritmu ir skirtumas tarp ekipų nepakito (10:16).

Vos prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkai kiek susiėmė ir pradėjo vytis varžovus. Kėliniui įpusėjus rungtynėse vėl buvo lygybė (20:20). Svečiai ir vėl sužaidė kiek sėkmingesnę atkarpą bei atgavo pirmaujančiųjų vardą (20:24). Kėliniui baigiantis "Vilmista" savo atsilikimą sumažino perpus (24:26).

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai pabandė pabėgti ir įgijo 7-ių taškų persvarą (33:26). Vis tik, likusios minutės buvo pakankamai nesėkmingos abiems komandoms ir rezultatas augo pakankamai lėtai. Svečiai savo atsilikimą prieš lemiamą kėlinį sumažino iki trijų taškų (38:35).

Ketvirtame kėlinyje svečių jėgos išseko, o "Vilmista" įrodinėjo, jog pergalės nori labiau. Nors "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" kovojo garbingiai ir paskutinėms dešimčiai minučių įpusėjus ekipas skyrė tik 5 taškai (52:47), tačiau "Vilmista" padidino apsukas, susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki susitikimo pabaigos ir šventė pergalę rezultatu (63:52).

"Vilmistos" komandos treneris Mantas Vilimas po pergalingų rungtynių kalbėjo: "Manau, kad pirmą kartą kaip komanda susirinkome gausiai. Didžiąją sezono dalį rungtyniavome penkiese ar šešiese. Šį sezoną pogrupyje taikėmės į pirmąją vietą, bet gavosi taip, jog nukritome į trečiąją. Tas mus paskatino ir esame nusiteikę kovingai. Kitame etape matėme, jog mūsų laukia stiprūs "Callcredit" varžovai, todėl svarbu nusiteikti šiam atkrintamųjų etapui ir susitelkti ties juo, o kaip bus toliau žiūrėsime. Šiame susitikime varžovai gerai kovojo dėl atšokusių kamuolių, o mes tikėjomes, kad bus kiek lengviau. Prastą kovą dėl atšokusių kamuolių turėjome kompensuoti kibia gynyba ir tai pasiteisino – laimėjome vienuolika taškų. Šiame etape taškų skirtumas nėra svarbus, todėl svarbu tik pergalė. Kitame susitikime vėl eisime, kovosime ir manau laimėsime. Varžovai kažkuo daug nenustebino: kovingai, gerai žaidė, bet mes tiesiog buvome šiek tiek stipresni".

"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" ekipos atstovas Karolis Jasaitis po rungtynių teigė: "Ketvirtame kėlinyje kiek pavargome ir paleidome tą kėlinį iš savo rankų. Leidome varžovams keletą kartų greitai užpulti, patys neįmetėme ir gavosi neigiamas rezultatas. Varžovai neblogi, atletiški – manau lygiavertė komanda. Manau kitose rungtynėse sukovosime labiau, pasistiprinsime pora, treita žmonių, kurie šiandien nedalyvavo ir tikiuosi laimėsime"

Vilmista: Egidijus Plenta – 24 tšk. (16 atk. kam.), Šarūnas Petraitis – 15 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Mantas Vilimas – 7 tšk.

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Rytis Gasparavičius – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Egidijus Kumža – 14 tšk. (13 atk. kam.), Vidas Jucius – 7 tšk.

„Vilmista“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 vasario 28 d., penktadienis, 22:31 val.)„Vilmista“ užtikrintai nugalėjo savo varžovus (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:06 val.)Puikiai startavusi „Vilmista“ pasiekė pirmąją pergalę šį sezoną (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Vilmista“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Lesto“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Vilmista“ pasiekė revanšą prieš „KTU“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 20:51 val.)Paskutiniosiomis sekundėmis „Vilmista“ iškovojo pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Įmonių“ lygos, „Mažosios“ taurės ketvirtfinalyje, „CallCredit“ pergalė (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Kauno Tiltai“ ir toliau išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2014 kovo 11 d., antradienis, 00:36 val.)„Vilmista“ nepaliko jokių vilčių „Karo Medicinos Tarnybai“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 21:01 val.)