ASU & Co „AgroVIS“ vs Enerstena (79:53)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“

2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 18:01 val., peržiūros: 1081

Lapkričio 14 dieną ASU sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai ASU & Co „AgroVIS“ priemė svečius „Enersteną“. ASU & Co „AgroVIS“ buvo iškovoję vieną pergalę ir tris kartus buvo pralaimėję. „Enerstenos“ sąskaitoje buvo keturi pralaimėjimai.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo svečiai (0:2). Netrukus pirmus taškus pelnė ASU & Co „AgroVIS“ (1:2). Šeimininkai gerai gynėseir pamažu didino pranašumą. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 10 taškų (12:2). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos 11 taškų pranašumą turėjo ASU & Co „AgroVIS“ (15:4). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Enerstena“ (15:9). Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė aštuoni taškai (22:14).

Sužaidus pirmas tris antro kėlinio minutes komandas skyrė aštuoni taškai (26:18). Ketvirtą minutę du taškus pelnė „Enerstena“ (26:20). Po šio metimo svečių puolimas ėmė strigti, o šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako (33:20). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti „Enerstenai“ (33:22). Per likusį laiką geriau rungtyniavo svečiai, kuriems iki pirmos rungtynių pusės pabaigos pavyko sumažinti varžovų persvarą iki šešių taškų (34:28).

Trečias kėlinys prasidėjo „Enerstenos“ dvitaškiu (34:30). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė ASU & Co „AgroVIS“ (42:30). Visgi svečiai nepasidavė ir sužaidė geriau atkarpą už varžovus. Įpusėjus aštuntai minutei šeimininkų pranašumas buvo sumažėjęs iki keturių taškų (45:41). Visgi kėlinio pabaigoje ASU & Co „AgroVIS“ rungtyniavo geriau. Šeimininkai gynėsi be klaidų, o trys taiklūs jų metimai padėjo padidinti persvarą iki 10 taškų (51:41).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui keturis taškus be atsako pelnė „Enerstena“ (51:45). Į tai ASU & Co „AgroVIS“ atsakė dviem taikliais tolimais metimais ir taikliu dvitaškiu (59:45). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 13 taškų (61:48). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą pradėjo ASU & Co „AgroVIS“, kurio metu šeimininkai pelnė devynis taškus be atsako (70:48). Į tai „Enerstena“ atsakė taikliu tolimu metimu (70:51). Rungtynių pabaigoje ASU & Co „AgroVIS“ žaidė užtikrintai ir padidino pranašumą iki 26 taškų (79:53).

ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo antrą pergalę, o „Enerstena“ pralaimėjo penktą kartą.

ASU & Co „AgroVIS“ komandos treneris R.Rakštys: „Rezultatas sako, kad šiandien rungtynės sekėsi gerai. Dėl žaidimo kokybės tai trūksta komandoje susižaidimo.“ Paklaustas, kaip vertina šaindien varžovus, treneris atsakė: „Manau, varžovai mėgsta truputi kietesnį žaidimą, bet labai įspūdingai nežaidė. Mes tikėjomės laimėti vienu žodžiu.“ Paklaustas, kas buvo pagrindinis raktas į pergalę, treneris atsakė: „Turime snaiperį Andrių Bagotyrių, turime centro puolėją beveik patį geriausią. Mums šią savaitę be jo kaip ir geriau sekėsi, bet jis šiandien tą taisyklę sugadino, nes su juo šiandien irgi sekėsi :).“

„Enerstenos“ treneris K. Gudeliauskas: „Tritaškiai nekrito, klaidų buvo daug, kamuolių nelabai daug atkovojome. Viskas susideda į rezultatą.“ Paklaustas, ar šiandien komanda žaidė geriau nei praeitose rungtynėse, treneris atsakė: „Einame į priekį mažais žingsneliai, bet nėra gerai.“

ASU & Co „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 14 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Tomas Jankus – 14 tšk., Andrius Bagotyrius – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Justinas Mašeckis – 9 tšk., Martynas Petrošius – 7 tšk.

„ASU & Co „AgroVIS“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 17:21 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ įveikė „Enersteną“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:37 val.)Antroje rungtynių pusėje „Chemcentras“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:00 val.)ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)ASU & Co „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „RVG Baldai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:11 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ palaužė „Enersteną“ (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Vilmista“ įrodė pranašumą prieš „Enersteną“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:12 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė „Enerstena“ ekipą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 17:11 val.)