„Atletas“ ‒ LSU-2 vs KG Group (102:122)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Rezultatyvioje dvikovoje „KG Group“ nesunkiai susitvarkė su „Atletu ‒ LSU-2“

2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 21:13 val., peržiūros: 1193

Trečiadienį, gruodžio 16 dieną, LSU sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Atleto – LSU-2“ ir svečių „KG Group“ ekipų. Jau nuo pat susitikimo pradžios žymiai aktyvesni bei rezultatyvesnį puolimą demonstravę svečiai atitolo nuo priešininkų. Antrame kėlinuke ir toliau šeimininkų gynybą ardę „KG Group“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo net 27-ių taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos varžovų nuovargiu pasinaudoję aikštės šeimininkai taip pat ėmė rinkti taškus, tačiau skirtumas buvo per didelis ir iniciatyvą savo rankose išlaikę „KG Group“ ekipos žaidėjai pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 102:122 (20:35, 14:26, 32:30, 36:31).

Rungtynes rezultatyvia atkarpa 2:11 pradėję svečių ekipos krepšininkai iškart nutolo nuo priešininkų. Vis tik, ilgai netrukus pora rezultatyvių išpuolių surengę aikštės šeimininkai sušvelnino deficitą iki penkių taškų, tačiau iškart po to sekė „KG Group“ ekipos spurtas 0:8, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki trylikos taškų. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau per likusį laiką geriau pasirodė svečių ekipos krepšininkai, kurie po pirmojo kėlinuko turėjo penkiolikos taškų pranašumą. 20:35.

Antrą kėlinuką kiek geriau pradėjo „Atletas – LSU-2“, tačiau ilgai geru žaidimu šeimininkai nesidžiaugė, nes čia pat „KG Group“ surengė spurtą 0:10 ir įgijo dvidešimties taškų persvarą. Į tai aikštės šeimininkai atsakė vos dviem taškais, po kurių svečių krepšininkai surinko dar aštuonis iš eilės ir įgijo jau net 26-ių taškų pranašumą. Kiek vėliau aikštės šeimininkams dar buvo pavykę kiek sušvelninti atsilikimą, tačiau likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios žymiai geriau sužaidę „KG Group“ komandos žaidėjai įgijo 27-ių taškų persvarą. 34:61.

Po ilgosios pertraukos du tolimus metimus iš eilės smeigęs M. Rutkauskas dar labiau atitolino svečius, tačiau čia pat kelis taškus iš eilės pelnė „Atletas – LSU-2“ ir nežymiai sumažino deficitą. Po to sekė dar vienas „KG Group“ ekipos spurtas, kurio metu jie surinko devynis taškus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų iki 39-ių taškų. Kiek vėliau, staiga puolimą pagerinę aikštės šeimininkai ėmė rinkti taškus ir po kelių rezultatyviai sužaistų atkarpų jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki 25-ių taškų. 66:91.

Paskutinė rungtynių dalis prasidėjo apylygiu ekipų žaidimu, tačiau kiek vėliau dar vieną „sausą“ atkarpą sužaidę „KG Group“ ekipos krepšininkai padidino pranašumą iki 33-ijų taškų. Vis tik, rankų nuleisti dar nesiruošę „Atleto – LSU-2“ žaidėjai surengė spurtą 10:3 ir kiek sušvelnino deficitą. Toliau sekė keli sėkmingi svečių epizodai puolime, po kurių prabilo aikštės šeimininkų snaiperiai ir, pataikę keturis tolimus metimus iš eilės, sumažino skirtumą tarp komandų iki šešiolikos taškų. Vis tik, rungtynes sėkmingiau užbaigę „KG Group“ ekipos krepšininkai pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 102:122.

Po nesėkmės Laimonas Eglinskas kalbėjo: „Vėlyvas vakaras, tingėjome gintis. O jei rimtai, tai dar daug darbo reikia į dėti su šita komandėle. Pats neseniai prie jos prisijungiau ir aplamai jaunimas pirmą kartą šiemet surinktas ir visiems dar reikia patirties įgyti. Nors varžovų buvo ir mažai, tačiau jie yra patyrusi komanda. Jie žaidė protingai, lėtai, o mes šiek tiek parskubėjome, ypatingai pirmoje rungtynių dalyje, buvo skuboti sprendimai, skuboti perdavimai, todėl gavome daug greitų atakų, prasileidome daug taškų iš po krepšio. Ties visais apsektais dar reikia daug daug padirbėti ir aš tikiuosi, jog po naujų metų mes su jais dar susitiksime ir rezultatas jau bus kitas“.

„Atletas ‒ LSU-2“: Aurelijus Jančenko – 24 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Antanas Sakavickas – 18 tšk., Lukas Mikalauskas – 17 tšk., Dovydas Montvilas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Gediminas Juozapavičius – 10 tšk.

„KG Group“: Marius Rutkauskas – 29 tšk., Vilius Šumskis – 25 tšk., Karolis Pupinis – 23 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Laimonas Alionis – 23 tšk., Artūrs Pelšs – 14 tšk. (14 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Ketvirtame kėlinuke „KG Group“ tiesiog nušlavė „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)Pirmose A lygos rungtynėse sunki „KG Group“ pergalė prieš „ASU ‒ Tornado KM“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:12 val.)„Banga & R2P Sport“ nelengvai palaužė kovingai nusiteikusius „Atletas“ ‒ LSU-2 krepšininkus (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:56 val.)Permainingose rungtynėse „Bangos & R2P Sport“ šešetukas palaužė „Atleto ‒ LSU-2“ pasipriešinimą (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:36 val.)Negausiai susirinkę „Kauno Autobusai“ atsilaikė prieš „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:19 val.)Tik penkiese susirinkę „KG Gruop“ nugalėjo Kauno rajono „ASU – Tornado“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)„KG Group“ pusfinalį pradėjo pergale prieš „Kauno autobusus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:18 val.)„Banga & R2P Sport“ atlaikė „Atletas“ ‒ LSU-2 ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:11 val.)Aukštesnę klasę demonstravusi „Banga & R2P Sport“ tiesiausiu keliu pasiekė „A“ lygos finalą (2016 balandžio 13 d., trečiadienis, 21:53 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „KG Group“ (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)