KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA vs JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (66:76)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 26 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

Negausiai susirinkę "Kauno orouosto & Lana lecta" ekipos krepšininkai patyrė nesėkmę

2012 vasario 26 d., Sekmadienis, 19:37 val., peržiūros: 2191

Sekmadienį vasario 26 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno orouostas & Lana lecta" ir svečių "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" ekipų. Pirmajame kėlinuke, tik penkiese šiose rungtynėse žaidę šeimininkai, sugebėjo įgyti keturių taškų pranašumą, tačiau per kitus likusius tris kėlinukus geriau pasirodė svečiai ir sugebėjo iškovoti nelengvą pergalę rezultatu 66:76 (18:14, 17:20, 19:23, 12:19).

Rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo šeimininkai, tačiau netrukus svečiai pelnė du taškus ir sumažino deficitą iki dviejų taškų. Po to "Kauno orouosto & Lana lecta" ekipos žaidėjai surengė spurtą 8:0 ir išsiveržė į priekį dešimties taškų skirtumu. Kiek vėliau svečių komandos žaidėjas M.Balkus pataikė tolimą metimą ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki septynių taškų. Po taiklaus šeimininkų dvitaškio svečiai pelnė šešis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą tarp komandų iki trijų taškų. Per likusį laiką abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o taiklus dvitaškis metimas kėlinuko pabaigoje leido šeimininkams įgyti keturių taškų persvarą. 18:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi ekipos žaidė apylygiai ir po R.Sabaičio dvitaškio metimo skirtumas tarp komandų sumažėjo iki dviejų taškų. Toliau, maždaug iki kėlinuko vidurio sekė baudos metimų maratonas, kuris šeimininkams nebuvo labai sėkmingas ir po kurio svečių deficitas buvo trys taškai. Iškart po to "Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" žaidėjas M.Balkus pelnė keturis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo ekipos naudai. Kiek vėliau žaidimas klostėsi identiškai abiejų komandų atžvilgiu ir svečiai vis dar turėjo vieno taško pranašumą. Kėlinuko pabaigoje sužibėjo šeimininkų ekipos krepšininkas A.Gulbinas ir prieš ilgąją pertrauką suteikė savo komandai minimalų pranašumą. 35:34.

Po ilgosios pertraukos svečiai pataikė tritaškį metimą, kuris leido jiems pirmauti dviejų taškų skirtumu, bet netrukus šeimininkai surengė spurtą 7:0, kuris išvedė "Kauno orouostą & Lana lecta" į priekį penkių taškų pranašumu. Komandoms apsikeitus dvitaškiais metimais svečiai pelnė penkis taškus iš eilės ir išlygino rezultatą, tačiau netrukus šeimininkai susigrąžino persvarą į savo rankas. Po trumpo abiejų komandų taškų bado "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" sužaidė sausą atkarpą 5:0 ir persvėrę rezultatą įgijo keturių taškų pranašumą. Šeimininkų žaidėjai dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau ketvirčio pabaigą geriau sužaidę svečiai įgijo trijų taškų pranašumą. 54:57.

Paskutiniosios rungtynių dalies pradžioje komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir iškart po jų svečiai spurtavo 6:0, taip įgydami devynių taškų persvarą. Po to komandos vėl apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, tik šįkart po jų sekė šeimininkų spurtas 5:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki keturių taškų. Kiek vėliau D.Kalikauskas pataikė tritaškį metimą, tačiau šeimininkų krepšininkas M.Nevas atsakė tuo pačiu. Dar vėliau, tas pats D.Kalikausas smeigė dar vieną tolimą metimą, po kurio jo komanda įgijo septynių taškų persvarą. Kėlinuko pabaigoje svečiai pridėjo dar du taškus su taiklia bauda ir iškovojo pergalę rezultatu 66:76.

Po rungtynių nugalėtojų komandos kapitonas Almantas Burneika sakė : " Mums gal labiau pasisekė, kad mūsų daugiau susirinkom ir turėjom ilgesnį žaidėjų suolelį, todėl pakankamai gerai "užbėgome", be to, turėjome aukštaūgių persvarą. Salygininai turėjome keturis aukštaūgius, kai tuo tarpu varžovai žaidė dviem lengvaisiais krašto puolėjais, vidurio puolėjo pozicijoje ir, aišku, jų trumpas suolelis išsibaudavo, kas mums atrišo rankas manevruoti ".

Pralaimėtojai trumpai pasakė : " Susitraumavo žaidėjai ir negalėjo atvažiuoti, per mažai žaidėjų tiesiog ".

"Kauno orouostas & Lana lecta" : M.Nevas 18, H.Butkus 16 (26 naud., 13 atk.kam., 5 rez.perd.), M.Dubrovas (5 išprov.praž.) ir E.Dobrovolskis – po 11, A.Gulbinas 10 taškų.

"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" : M.Balkus 28 (33 naud., 14 atk.kam., 5 išprov.praž.), J.Kajokas 14 (5 išprov.praž.), D.Kalikauskas 12 (12 atk.kam.), A.Burneika 10 (10 rez.perd.) taškų.

"Kauno Orouostas & Lana Lecta" patyrė apmaudžią nesėkmę (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Kauno Orouostas & Lana Lecta“ suklupo savo aikštėje (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:14 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" įtikinamai įveikė "Vijorą" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:20 val.)Kauno orouostas & Lana lecta" atsirevanšavo "Celsiui" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta " įveikė "Dobilą" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:50 val.)"Achemos & Telemax" komandos šeštukas įveikė "Kauno orouostą & Lana lecta" ekipą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:14 val.)"Kauno oro uostas & lana lecta" po pratęsimo palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 22:33 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo daug vargo su "Elektromontuotoju" (2011 gruodžio 27 d., antradienis, 20:18 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" iššvaistė solidžią persvarą, bet pergalės neišleido iš savo rankų (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:47 val.)