VšĮ „Gatvės vaikai“ vs Akademija VDU-ŽUA (85:75)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 16 d., Antradienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė keturiese likusius „Akademija VDU-ŽUA“ krepšininkus

2024 sausio 16 d., Antradienis, 22:09 val., peržiūros: 217

Sausio 16 dieną, 20:15 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos VšĮ „Gatvės vaikai“ (šeimininkai) ir „Akademija VDU-ŽUA“ (svečiai). Tris kėlinukus žaidimas buvo labai lygus ir tik paskutiniame ketvirtyje šeimininkai kiek nutolo, o dėl pražangų limimo keturiese likę „Akademija VDU-ŽUA“ krepšininkai nebeatsitiesė 85:75 (19:19, 23:22, 21:18, 22:16).

Jau nuo rungtynių pradžios buvo galima pastebėti, kad bus labai lygi ir kieta kova. Abi komandos turėjo ilgus suolus, tad žaidėjai drąsiai rinkosi pražangas, o pats žaidimas vyko taškas į tašką. Ilgoji pertrauka prasidėjo VšĮ „Gatvės vaikai“ pirmaujant minimaliu skirtumu 42:41.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas vyko taip pat lygiai, o situacija kiek pasikeitė ketvirtame kėlinuke. A.Gavelis surinko net 28 atšokusius kamuolius ir tai buvo vienas pagrindinių faktorių leidusių VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipai susikurti dviženklį pranašumą. Svečiai ėmė spausti varžovus ir kiek priartėjo, bet spaudimas turėjo savo kainą – dėl pražangų „Akademija VDU-ŽUA“ komanda liko aikštėje keturiese ir kovoti dėl pergalės nebepajėgė. Susitikimas baigėsi rezultatu 85:75.

6 išpr. praž.

VšĮ „Gatvės vaikai“ gana užtikrintai susitvarkė su „UNO“ kolektyvu (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:38 val.)Po atkaklios kovos VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Limobus“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:54 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:16 val.)„UNO“ paskutinėmis sekundėmis patiesė „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)KKL II lyga „Sparta“ vs „Akademija VDU-ŽUA“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 16:03 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Kautech ‒ 2“ ir įnešė dar daugiau sumaišties į grupės turnyrinę lentelę (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:27 val.)„Pikenpokas“ dar kartą lengvai susitvarkė su “Akademija VDU-ŽUA” ir žengė į aštuntfinalį (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 22:00 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ išsineša solidų pranašumą į kitas rungtynes prieš „Limobus“ (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 19:25 val.)