VAIŠVYDAVA vs ICE (94:97)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 15 d., Antradienis, 21:15 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

Po pratęsimo ir atkaklios kovos pergalę šventė "Ice" krepšininkai

2011 kovo 15 d., Antradienis, 23:51 val., peržiūros: 5635

Antradienį, kovo 15 dieną, Vaišvydavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos rungtynės tarp namų sienas gynusių "Vaišvydava" ir svečių "Ice" ekipų. Nors pirmąją rungtynių pusę pralaimėjo svečiai – tai nieko nereiškė, kadangi netrukus žaidimas išsilygino ir greitas žaidimo tempas laikėsi visas rungtynes. Po itin sėkmingai sužaisto trečiojo kėlinuko atrodė, kad "Ice" ekipa išsiveš solidžią pergalę, tačiau šeimininkai nesiruošė nuleisti rankų ir taiklių A.Linkaus tritaškių dėka pasivijo varžovus bei juos pralenkė. Vėliau "Ice" ekipa išplėšė pratęsimą, per kurį jie buvo šiek tiek geresni ir todėl džiaugėsi pergale 94:97 ( 20:15, 22:20, 22:19, 12:15).

Ginčo kamuolį atsikovojo svečiai ir jų žaidėjas M.Drezas nuskubėjo į puolimą bei pelnė du taškus iš po krepšio, tačiau tai komandos neprivertė pelnyti daugiau taškų, todėl toliau sekė šioks toks taškų badas, kuris leido šeimininkų ekipai įgyti 8 taškų pranašumą (10:2). Vėliau, dviem taikliais baudų metimais T.Lakickas sumažino deficitą iki 6 taškų, tačiau netrukus, E.Jančiauskas, taiklius dvitaškiu metimu atstatė jį į tokį, koks ir buvo (12:6). "Ice" ekipą šiek tiek pastūmėjo K.Petrauksas. pelnydamas 5 taškus be varžovų atsako, bei sumažindamas atsilikimą iki 3 taškų (12:9). Artėjant kėlinukui į pabaigą svečių ekipai buvo pavykę sumažinti deficitą iki dviejų taškų, tačiau T.Kmito tritaškis leido šeimininkų komandai laimėti kėlinuką rezultatu 20:15.

Prasidėjus antrąjam ketvirčiui " Ice" ekipa iškart ėmėsi darbo. Po A.Gubaro taiklaus tritaškio ir A.Dervinsko dvitaškio metimo rezultatas buvo išlygintas (20:20). Kiek vėliau komandos žaidė vienodai ir po kelių sėkmingų atakų skirtumas tarp komandų liko nepakitęs (28:28). Du A.Linkaus tritaškiai, bei jo komandos draugo N.Dunčiko dvitaškis leido šeimininkams atitrūkti septyniais taškai (37:30), tačiau varžovų atsako ilgai laukti neteko ir M.Drėzas pataikė trijų taškų vertą metimą, kuris sumažino jo komandos deficitą iki 4 taškų (37:33). Kėlinuko pabaiga buvo sėkmingesnė svečiams ir jie aikštę prieš ilgąją pertrauką paliko turėdami 7 taškų pranašumą 42:35.

Po ilgosios pertraukos "Ice" ekipa vėl kibo į darbą. Po E.Daunoros tritaškio metimo deficitas sumažėjo iki 4 taškų, tačiau N.Bijamino du taškai jį padidino iki 6 taškų (44:38). Kiek vėliau sekė 6 iš eilės M.Drėzo taškai, į kuriuos E.Jančiauskas atsakė keturiais iš eilės taškais (48:44). Toliau M.Drėzo ir K.Petrausko pastangomis "Ice" ekipai pavyko persverti rungtynių rezultatą savo naudai (48:51), tačiau T.Kmitas tuoj pat pelnė du taškus su pražanga bei realizavo baudos metimą, taip išlygindamas rezultatą (51:51). Vėliau svečiai pataikė dar pora tritaškių metimų, taip dar labiau įtvirtindami savo pranašumą, tačiau sėkmingiau kėlinuko pabaigą vėl sužaidė šeimininkai, taip sumažindami atsilikimą iki trijų taškų 60:63.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje "Vaišvydavos" ekipos žaidėjams dar buvo pavykę persverti rezultatą, tačiau kėlių "žudančių" K.Petrausko tritaškių dėka, vis ryškėjo svečių pranašumas, tačiau tuo pranašumu buvo patikėta per anksti, nes tris fantastiškus tritaškius iš eilės pataikydamas, bei 9 taškus be varžovų atsako pelnydamas A.Linkus, suteikė savo komandai minimalų vieno taško pranašumą, tačiau jis ilgai neišsilaikė ir taiklaus E.Daunoros baudos metimo dėka rezultatas buvo lygus ir aikštelėje buvo skelbiamas pratęsimas. 82:82.

Rungtynių pratęsimo pradžia buvo banguota. Nors pirmieji taškus pelnė ir į priekį išsiveržė šeiminikai, tačiau svečiai neliko skolingi ir, daugiausiai A.Gubaro pastangomis, susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau, po N.Dunčiko dviejų baudos metimų rezultatas vėl tapo lygos, o T.Kmito tritaškis išvedė jo komandą į priekį trijų taškų skirtumu (89:86). Bet rungtynių pabaigoje vis delto geriau sekėsi svečiams ir po E.Daunoros tritaškio bei kelių komandos draugų taškų "Ice" ekipa įgijo 3 taškų pranašumą, kuris ir buvo lemiamas. Šeiminikai dar bandė gelbėtis tritaškiu metimu, tačiau šis, mestas iš sunkios padėties skriejo pro šalį ir padovanojo svečiams pergalę 94:97.

"Vaišvydava": T.Kmitas 24 (7 rez.perd., 5 išprov.praž.), A.Linkus ir E.Jančiauskas (12 atk.kam.) – po 12 , N.Dunčikas 16 taškų.

"Ice": K.Petrauskas 27 (12 atk.kam.), M.Drėzas 21, A.Gubaras 19, E.Daunora 15 (6 rez.perd., 5 perimt.kam., 8 išprov.praž.) taškų.

Po sunkios pergalės, "Ice" ekipos strategas Tomas Jonkus kalbėjo : " Rungtynių pabaigoje vėl "prasileidom" nuo varžovų ekipos žaidėjo A.Linkaus kelis tritaškius. Turėjom apie 8 taškų persvarą, tačiau truputį nesitikėjom, kad jis pataikys tokius metimus. Pratęsime, manau, padėjo tas, kad turėjome ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį ir ta jėgų pervara pasijautė rungtynių pabaigoje. Truputį šlubavo gynyba, nesisekė apsiginti, todėl prisirinkom daug pražangų, tačiau greitose atakose žaidėme neblogai. Dabar jau užsitikrinome atkrintamosiose vietą, tik liko kitos varžybos, pakovoti dėl antros vietos grupėje, nes dabar esame trečioje ir žemiau nenukrisim. O šiaip geros varžybos buvo, linkiu varžovams sėkmės."

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2011 gegužės 06 d., 07:21 val.
Anonimas2011 gegužės 05 d., 23:27 val.
THX that's a great asnwer!
Anonimas2011 gegužės 05 d., 22:50 val.
Wow, that’s a rlelay clever way of thinking about it!
Po įtemptų ir kovingų rungtynių pergalę šventė "Ice" krepšininkai (2011 kovo 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)Po lygios ir dramatiškos kovos pergalę pasiekė "Ice" komanda (2011 vasario 06 d., sekmadienis, 22:12 val.)Atkakliose varžybose pergalę ištempė "ECCUA" ekipa (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 21:52 val.)Po daug jėgų ir streso pareikalavusios kovos nugalėjo "Ice" (2010 gruodžio 12 d., sekmadienis, 22:17 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė Šakių "Splitas" (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 23:42 val.)"Ice" po inirtingos kovos palaužė "Kaunas" ekipą (2010 lapkričio 07 d., sekmadienis, 21:27 val.)"Vaišvydava" po atkaklios kovos nugalėjo "Spartą" (2010 spalio 26 d., antradienis, 23:31 val.)Išprovokavę pražangą paskutinėmis rungtynių sekundėmis ir pataikę baudą nugalėjo "Kolpingo kolegija" krepšininkai (2011 vasario 13 d., sekmadienis, 22:03 val.)Pirmoje rungtynių pusėje susikrovę dviženklį pranašumą pergalę išplėšė "Vaišvydavos" krepšininkai (2011 sausio 25 d., antradienis, 23:38 val.)"BC Šernai" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2011 sausio 30 d., sekmadienis, 21:15 val.)