Clutch vs VU Kauno fakultetas (71:81)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 21 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„VU Kauno fakultetas“ palaužė „Clutch“ pasipriešinimą

2024 vasario 21 d., Trečiadienis, 20:23 val., peržiūros: 141

Vasario 21 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Clutch“ (4-9) ir „VU Kauno fakultetas“ (5-9) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Clutch“ ekipa, kuri po dviejų tolimų metimų tolo iki 15:8. Bet M. Našlėno, kuris pelnė per pirmą kėlinį 17 taškų, vedina „VU Kauno fakultetas“ artėjo iki minimumo ir pirmą kėlinį pralaimėjo 26:25.

Antrojo kėlinio pradžioje iniciatyvą perėmė svečiai, kurie po M. Kuodaičio tolimo metimo nutolo 31:40. Visgi, tada sėkmingą atkarpą sužaidė „Clutch“, kuri artėjo prie varžovų, tačiau įpusėjus susitikimui turėjo penkių taškų deficitą 42:47.

Trečiajame kėlinuke ir toliau aikštelėje vyko atkakli ir permaininga kova, „VU Kauno fakultetas“ buvo šiek tiek nutolęs, tačiau kėlinio pabaigoje dviem tritaškiais „Clutch“ mažino deficitą iki 59:62.

Lemiamo kėlinio viduryje šeimininkai mažino skirtumą iki minimalaus 64:65. Bet tada iškart tolimą metimą pataikė M.Kuodaitis, kelis metimus pridėjo A.Ignatovič ir „VU Kauno fakultetas“ iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 71:81 (26:25, 16:22, 17:15, 12:19).

15 atk. kam.

„VU Kauno fakultetas“ nelengvai palaužė „Teltoniką“ (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:16 val.)Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:36 val.)„VU Kauno fakultetas“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę MB „TR Project“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Kautech ‒ 2“ išrašė pirmą pralaimėjimą „Clutch“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo susitvarkė su „Clutch“ ekipa (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:37 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Clutch“ krepšininkais (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:20 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Clutch“ ekipa (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 12:08 val.)„Žalgiris“ turėjo pripažinti „VU Kauno fakulteto“ pranašumą (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Clutch“ krepšininkus (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)