Kleboniškio „Vilkai“ vs MRU VSF (54:59)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 23 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

MRU VSF krepšininkai tik rungtynių pabaigoje palaužė varžovus.

2016 vasario 23 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 1001

Vasario 23 dieną vyko C lygo „ALTreklama“ rungtynės tarp šeimininkų Kleboniškio „Vilkai“ ir svečių MRU VSF. Abi ekipos yra mažosios taurės P pogrupyje. Kol kas geriau sekėsi svečiams MRU VSF krepšininkams, kurie iki šios sutikimo buvo iškovoję 7 pergales ir patyrė 10 pralaimėjimu ir rikiavosi turnyrinėje lentelėje 5 vietoje. Kuo met šeimininkams sekėsi sunkiau, nes jie buvo laimėję tik 1 kartą ir suklupę 16 kartų, todėl šios rungtynės neturėjo įtakos nei vienai ekipai.

Rungtynės prasidėjo gana vangiai, abi ekipos niekaip negalėjo pelnyti tašku. Sužaidus 4 minutes rezultatas buvo(0:3) svečių naudai. Vis dėlto bėganti laikui ekipos pradėjo pataikyti. Rungtynių pabaigoje kiek geriau sužaidė šeimininkai ir turėjo 4 taškų persvarą (14:10), tačiau paskutinę kėlinio sekundę A.Batutis pataikė tritaški ir sumažino atsilikimą. Po pirmųjų 10 minučių rezultatas (14:13) Kleboniškio „Vilkų“ naudai.

Antrajame kėlinuke ekipos toliau propagavo gynybini krepšinį. Pirmieji pajuto žaidimo tempą svečiai ir po spurto (0:6) atitolo nuo oponentų (17:26). Šeimininkai savo atkaklumu surengė atsaką ir spurtavo (5:0). Kėlinio pabaigoje ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po 2 kėlinių rezultatu (27:30) pirmavo MRU VSF.

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė lygų krepšinį, nei vienai ekipai nepavykdavo atitolti nuo varžovų didesniu skirtumu. Kiek agresivesni buvo svečiai, kuri dažniau stodavo prie baudos linijos, tačiau pataikydami tik kas antra baudą iš to naudos neturėjo. Kėlinio pabaigoje MRU VSF pirmavo (36:44), bet šeimininkų sėkmingos paskutinės dvi atakos ir paskutinę sekundė taiklus D.Rumšio tritaškis po rezultatyvaus R.Kuncevičiaus perdavimo sumažino atsilikimą iki 3 taškų (41:44).

Ketvirtajame kėlinuke abi ekipos kovojo iki galo. Nei viena ekipa nenutolo didesniu nei vieno taiklaus metimo atstumu. Likus žaisti 3 minutes rezultatas buvo lygus (54:54).MRU VSF likusias minutes sužaidė brandžiau ir šventę pergalę rezultatu (54:59).

Po rungtynių Kleboniškio „Vilkų“ treneris D.Gudaitis rungtynių pabaigoje pabrėžė, kad žaidėjams pritruko šaltų nervų, ir aiškų vieno teisėjo sprendimai nustebino, žinoma jaunas teisėjas, nepatyręs, gal ir jo klaidų buvo rungtynių gale.

Kokie planai komandos?

Šias metais dar turim pasiruošti pavasario taurei.

Kleboniškio „Vilkai“: Donatas Rumšys – 12 tšk. (12 atk. kam.), Benas Narbutas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Loda – 8 tšk.

MRU VSF: Karolis Bojarūnas – 23 tšk. (21 atk. kam.), Žilvinas Kiveris – 12 tšk., Domantas Večerskis – 9 tšk. (6 išpr. praž.)

MRU VSF rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „OnRoll“ ekipa (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:07 val.)MRU VSF tik antroje rungtynių dalyje sugebėjo pabėgti nuo BC „Ambi“ ekipos. (2015 spalio 20 d., antradienis, 00:00 val.)MRU VSF laimėjo pirmąsias rungtynes 2 etape. (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)MRU VSF iškovojo sunkią pergalę prieš Nebajeris (2016 vasario 02 d., antradienis, 05:11 val.)Antroje rungtynių pusėje „MRU VSF“ turėjo pripažinti A.S.K.Persvara pranašumą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:58 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Nebajeris“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)MRU VSF nepaliko vilčių Kleboniškio „Vilkams“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:20 val.)Nerezultatyviose rungtynėse nugalėjo ASU (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 00:54 val.)„MRU VSF“ įgijo penkių taškų persvarą prieš antrąsiais runtynes su „Green Death“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:20 val.)