Lympo vs Clutch (66:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 24 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Clutch“ kelis kartus grįžo į rungtynes iš dviženklio deficito ir susitikimo pabaigoje palaužė „Lympo“

2023 spalio 24 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 271

Spalio 24 d., antradienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos C pogrupio rungtynės tarp Lympo ir „Clutch“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po T. Lukoševičiaus ir S. Raubos metimų Lympo“ iškart įgijo dviženklį pranašumą 14:3. Nors „Clutch“ iškart artėjo iki septynių taškų, tačiau šeimininkai iki pirmo kėlinio pabaigos vėl atstatė vienuolikos taškų pranašumą 21:10.

Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo spurtu 0:8, po kurio artėjo iki 21:18. Bet į šį varžovų spurtą Lympo“ atsakė irgi spurtu 7:0 ir vėl įgijo dviženklę persvarą 28:18. Visgi, „Clutch“ vėl iškart artėjo iki trijų taškų, bet po A. Svidersko tritaškio kėlinys baigėsi 33:27.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai tolo iki 47:30. Visgi tada P.Juozapavičius dviem tolimais metimais inicijavo savo komandos spurtą ir „Clutch“ po trijų kėlinių atsilikinėjo jau tik trimis taškais 48:45.

Ketvirtame kėlinuke po P. Dambrausko metimų „Lympo“ vėl atstatė dviženklį pranašumą 61:50. Bet svečiai nepasidavė, surengė dar vieną spurtą 0:12 ir likus dviem minutėms persvėrė rungtynių svarstykles 61:62. Vėliau tritaškį svečiams pridėjo L.Grincevičius, į tai tolimu metimu atsakė ir V.Dranseika taip lygindamas rezultatą. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis – likus 10 sekundžių „Clutch“ turėjo dviejų taškų persvarą, E. Stankaus metimas buvo netikslus, o K.Prakapavičius baudos metimu įtvirtino pergalę svečiams. Galutinis susitikimo rezultatas 66:69 (21:10, 12:17, 15:18, 18:24).

6 išpr. praž.

„Kautech ‒ 2“ laimėjo prieš negausiai susirinkusius „Lympo“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:55 val.)„GZP ‒ 2“ permainingose ir atkakliose rungtynėse palaužė „Lympo“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Gemavilą“ atkakliose rungtynėse įveikę „Lympo“ iškovojo pirmą pergalę II lygoje (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:02 val.)„Clutch“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Clutch“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)2 lygoje į finalą žengė „Lympo“. (2024 gegužės 14 d., antradienis, 23:38 val.)Rungtynių pabaigoje „Lympo“ palaužė KM „Žalgiris“ 2  ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 09:03 val.)Puikią antrą pusę sužaidę „Clutch“ krepšininkai nugalėjo „Rajono“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:25 val.)2 lygoje į ketvirtfinalį žengė „Lympo“ (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:36 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:29 val.)