MB „TR Project“ vs Kauno Rami (69:80)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 balandžio 22 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Solidi pirma rungtynių pusė leido „Kauno Rami“ įveikti MB „TR Project“

2024 balandžio 22 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 103

Balandžio 22 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos Didžiosios taurės pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp MB „TR Project“ ir „Kauno Rami“ ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinyje MB „TR Project“ labai dažnai klydo, o tuo naudojęsi „Kauno Rami“ krepšininkai tolo dviženkle persvara ir po I. Galicino metimo nuo vidurio linijos kėlinio pabaigoje pirmavo 11:25.

Antrajame kėlinyje ir toliau dominavo svečiai, kurie po trylikto I. Galicino taško tolo iki 16:35. Nors šeimininkai iškart artėjo iki 23:37, tačiau nuolatinės klaidos lygioje vietoje vėl leido „Kauno Rami“ ekipai rengti greitas atakas, spurtuoti ir įpusėjus susitikimui jau būti susikrovus solidžią persvarą 25:49.

Trečiasis kėlinys prasidėjo M. Namiko tritaškių serija, MB „TR Project“ spurtu 16:0, po kurio skirtumas tirpo iki vienženklio 41:49. Vėliau komandos apsikeitė keliais tolimais metimais, o trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 53:60.

Lemiamame kėlinyje po antro M. Milmonto tritaškio rezultatas rungtynėse buvo 59:66. Visgi, „Kauno Rami“ atlaikė varžovų šturmą ir išsiveržė serijoje į priekį. Galutinis susitikimo rezultatas 69:80 (11:25, 14:24, 28:11, 16:20).

13 atk. kam.

Antroje rungtynių pusėje „Kauno Rami“ įveikė „Mens Square Barbers“ komandą (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:31 val.)Po atkaklios kovos „GZP-2“ įveikė MB „TR Project“ ekipą (2024 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„VU Kauno fakultetas“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę MB „TR Project“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje palaužė MB „TR Project“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė MB „TR Project“ (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Kauno Rami“ po įtemptos kovos įveikė „Limobus“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:44 val.)L. Vičiaus lyderystė nulėmė MB „TR Project“ pergalę (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:09 val.)„Kauno Rami“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:32 val.)II lygos Šešioliktfinalyje: „Kauno Rami“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 17:58 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:28 val.)