VAIŠVYDAVA vs SPORTO FĖJA & INTERNETAS VISIEMS (79:80)C lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 balandžio 05 d., Antradienis, 21:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė m-la, Vaišvydo g. 28, LT-45486, Kaunas

Po rezultatyvių ir labai lygiai sužaistų varžybų minimaliu skirtumu nugalėjo "Sporto fėja & Internetas visiems"

2011 balandžio 05 d., Antradienis, 23:35 val., peržiūros: 5026

Balandžio 5 dieną, 21.15 val., "Vaišvydavos pagrindinės mokyklos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių komandos "Vaišvydava" ir "Sporto fėja & Internetas visiems". Nuo pat rungtynių pradžios abi komandos žaidė labai rezultatyviai ir labai tiksliai atakavo vienas kitos krepšius, todėl visą rungtynių laiką nebuvo aišku, kuri gi komanda šiandienos varžybose nugalės. Tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis paaiškėjo nugalėtojas, kuris laimėjo tik minimaliu vieno taško skirtumu. Pergalę šventė "Sporto fėja & Internetas visiems" rezultatu [79:80].

Rungtynių pradžioje pirmieji kamuolį atkovojo svečiai, "Sporto fėja & Internetas visiems" krepšininkai, kurie užbaigė savo pirmąją ataką pataikydami taiklų dvitaškį metimą. Iškart po to šeimininkai, "Vaišvydava" krepšininkai, atsakė dviemis iš eilės taškais užbaigtomis atakomis ir išprovokuota pražanga bei taip išsiveržė į priekį trijų taškų skirtumu. Tuomet ir vėl juos pasivijo bei pralenkė, tiesa tik minimaliu skirtumu, svečiai. Visą pirmą kėlinuką abi komandos žaidė labai banguotai, tai viena išsiverždavo keliais taškais į priekį, tai kita. Likus kelioms sekundėms iki kėlinuko pabaigos šeimininkai pirmavo keturiais taškais, tačiau priešininkų pataikytas tolimas metimas sušvelnino rezultatą iki vieno taško skirtumo. Antrajame ketvirtyje pirmieji taškus pelnė svečiai, kurie sužaidę sėkmingą atkarpėlę 10:0 išsiveržė į priekį devynių taškų skirtumu. Visą antrą kėlinuką svečiai buvo keliais taškais priekyje, tačiau kėlinuko pabaigoje šeimininkai surengė dvi iš eilės taškais pasibaigusias atakas ir sušvelnino bendrą rezultatą iki dviejų taškų skirtumo [40:42].

Po ilgosios pertraukos du iš eilės taiklius tolimus metimus pataikęs šeimininkų krepšininkas atkovojo komandai pirmaujančios vardą, tačiau iškart po to svečiai atsakė jiems taip pat dviemis rezultatyviomis atakos ir vėl grąžino sau vieno taško persvarą. Visą trečiąjį kėlinuką abi komandos žaidė taškas į tašką ir skirtumas tarp jų dažniausiai buvo tik minimalus. Tačiau šeimininkai per kėlinuką pataikę tris tritaškius, tuo tarpu svečiai buvo pataikę tik vieną, jo pabaigoje pirmavo dviemis taškais, tačiau paskutinėmis sekundėmis su pražanga pelnyti taškai dar kartą persvėrė rezultatą svečių komandos naudai, tiesa, ir vėl tik minimaliu vieno taško skirtumu. Paskutiniame kėlinuke abiejų komandų krepšininkai buvo pavargę, todėl dažniau klydo, tačiau žaidė labai rezultatyviai ir kova ėjo taškas į tašką. Besibaigiant rungtynėms šeimininkai buvo priekyje trijų taškų skirtumu, tačiau svečiai pataikę tritaškį ir dvitaškį persvėrė rezultatą savo naudai. Bet paskutinėmis sekundėmis pražangą išprovokavę šeimininkai gavo progą baudų metimais išlyginti rezultatą, tačiau pataikytas buvo tik vienas metimas, todėl rungtynės baigėsi minimaliu vieno taško skirtumu "Sporto fėja & Internetas visiems" krepšininkų naudai [79:80].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog komanda šiandien sužaidė labai gerai. Lauksim atsakomųjų varžybų pas mus namuose. Treneris taip pat pagyrė teisėjų darbą, kuriuo visa komanda liko patenkinta.

"Vaišvydava": Tomas Kmitas 21 (5 išpr. pražangos), Evaldas Jančauskas 19 (12 atk. kamuolių), Audrius Linkus 16, Julius Svirka 16 (12 atk. kamuolių).

"Sporto fėja & Internetas visiems": Gražvydas Davidavičius 24 (5 rezult. perdavimai, 8 išpr. pražangos), Jonas Janickis 21, Paulius Grigaitis 13 (15 atk. kamuolių, 6 išpr. pražangos), Audrius Navickas 12.

Komanda nugalėtoja, išėjusi į ketvirtfinalį, susitiks su "Renversa".

"Ekodora & FSM" lengvai nugalėjo "Sporto fėją & Internetą visiems " (2011 kovo 15 d., antradienis, 21:43 val.)"Ekodora & FSM" rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš "Sporto fėja & Internetas visiems" (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 22:28 val.)Atkakliose varžybose "Kaunas" įveikė "Sporto fėją & Internetą visiems" (2011 sausio 10 d., pirmadienis, 22:43 val.)"Kaunas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sporto Fėją & Internetą Visiems" (2011 vasario 28 d., pirmadienis, 00:15 val.)"Renversa" sutriuškino "Sporto fėja & Internetas visiems" ekipą (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Ekodora & FSM" svečiuose įveikė "Sporto fėją & Internetą visiems" (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:20 val.)"KM Tornado 92" sutriuškino "Sporto Fėja & Internetas Visiems" (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:23 val.)"Renversa" nesulaukė "Sporto fėjos & Interneto visiems" pasipriešinimo (2011 vasario 05 d., šeštadienis, 19:58 val.) Inirtingose rungtynėse "Sporto fėja & Internetas visiems" palaužė "BPG & Banga" komandą (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 23:34 val.)Po nervingų ir sunkių rungtynių įtikinamą pergalę pasiekė "Ragai" (2011 balandžio 17 d., sekmadienis, 22:23 val.)