Ryterna vs Karo medicinos tarnyba (91:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“

2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 21:11 val., peržiūros: 1183

Lapkričio 11 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Karo medicinos tarnyba“ (svečiai). Turėdami ir ilgesnį suolelį, ir ūgio pranašumą „Ryternos“ krepšininkai šiandien galėjo jaustis užtikrintai, o jų pranašumas augo kone su kiekviena minute, „Karo medicinos tarnyba“ nors ir bandė priešintis, bet jėgos šį vakarą nebuvo lygios. „Ryterna“ įveikė varžovus daugiau nei 40 taškų skirtumu, rezultatu 91:50.

Rungtynių pradžioje šeimininkai varžovus užklupo labai greitu ir rezultatyviu puolimu, o skirtumas jau pirmomis minutėmis ėmė sparčiai augti. Nors netrukus išsijudino ir „Karo medicinos tarnybos“ puolimas, bet komanda jau buvo besivejančių vaidmenyje, o augantis skirtumas tarp komandų jiems nieko gero nežadėjo. „Ryterna“ aiškiai pajuto, kad varžovai šį vakarą bus įveikti nesunkiai, tad ir jų žaidime pasirodė atsipalaidavimas ir ne visi sprendimai aikštėje buvo logiški. Tačiau net ir to užteko, kad šeimininkai prasidedant ilgajai pertraukai turėtų 20 taškų pranašumą 50:30.

Po ilgosios pertraukos „Ryterna“ dar kiek nutolo, bet tuomet komandų žaidimas išsilygino, o aikštelėje buvo vis daugiau chaoso. Abi komandos nevengė pažeisti taisykles ir rungtynėms artėjant į pabaigą krepšininkai vis dažniau stojo mesti baudų metimų, bet čia irgi jiems pritrūkdavo tikslumo. Skirtumą dar labiau padidino puiki „Ryternos“ atkarpa ketvirtojo kėlinuko pradžioje, kuomet tolimų metimų dėka skirtumas priartėjo prie 40 taškų. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas, bet žaidėjai ir toliau aktyviai rinkosi pražangas. „Ryterna“ pasiekė nesunkią pergalę, tarsi per treniruotę, įveikdami varžovus rezultatu 91:50.

Gintaras Kamarauskas („Ryterna“):

„matėm, kad varžovai silpnesni, kad turim ūgio pranašumą ir tai puikiai išnaudojom rungtynėse. Vėliau kai skirtumas išaugo atsipalaidavome, o žaidėjai rungtyniavo savo malonumui“.

Ryterna: Eduardas Straigis – 26 tšk., Marius Giedraitis – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Aurimas Milūnas – 9 tšk.

Karo medicinos tarnyba: Raimondas Savulis – 18 tšk., Mantas Juščius – 10 tšk. (11 atk. kam., 11 išpr. praž.), Marius Zdanauskas – 9 tšk. (5 perimt. kam.)

„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Dentist Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Best 4 you“ be didesnio vargo įveikė „Karo medicinos tarnyba“ ekipą. (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Callcredit“ lengvai susidorojo su Karo medicinos tarnyba (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ išvargo pergalę prieš „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 20:27 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kamo medicinos tarnybos“ pranašumą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:54 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pirmoje dvikovos pusės išsprendė reikalus su „Karo Medicinos Tarnyba“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)Dramatiška kova baigėsi „Karo medicinos tarnybos“ pergale (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:54 val.)