VAIŠVYDAVA vs KK SNAIPERIAI (74:66)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 15 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Vaišvydava“ pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse įveikė KK „Snaiperiai“ komandą

2012 balandžio 15 d., Sekmadienis, 21:47 val., peržiūros: 2119

Sekmadienį (04.15), Vaišvydavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko pirmosios Kauno krepšinio C lygos „Topsport“ pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Vaišvydava“ (šeimininkai) ir KK „Snaiperiai“ (svečiai) komandos. Nuo pat pirmųjų rungtynių sekundžių vyko atkakli kova abejose aikštelės pusėse ir nei vienai komandai per pirmąjį ketvirtį nepavyko įgyti didesnės persvaros, o po pirmojo kėlinio nedidelį pranašumą turėjo KK „Snaiperiai“ . Nors antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečių komanda, bet šeiminkai „Vaišvydava“ neleido varžovams toli pabėgti ir ketvirčio pabaigoje išsiveržė į priekį (38:34). Antroje rungtynių dalyje „Vaišvydavos“ komandos krepšininkai sugebėjo padidinti persvarą iki 10 taškų (58:48), o rungtynes laimėjo rezultatu 74:66.

Rungtynes taikliu tolimu metimu pradėjo KK „Snaiperiai“ komandos vienas iš lyderių A. Urmulavičius bei išvedė savo komandą į priekį (3:0), tačiau netrukus taikliu tolimu metimu atsakė ir šeimininkų komandos žaidėjas T.Kmitas ir rezultatas tapo lygus (3:3). Pirmajame ketvirtyje vyko atkakli kova dėl kiekvieno kamuolio ir įpusėjo ketvirčiui rezultatas buvo lygus 10:10. Sužaidus 8 minutes pirmajame kėlinyje, po taiklaus T. Baumilos tolimo metimo į priekį išsiveržė „Vaišvydavos“ krepšininkai 17:14, tačiau tai buvo ne pabaiga šiame kėlinyje, du tritaškius metimus įsmeigę svečių komandos žaidėjai po pirmojo ketvirčio įgijo 3 taškų pranašumą (20:17).

Antrasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo svečiams, kurie pelnė 5 taškus be atsako ir padidino savo persvarą iki 8 taškų (25:17). Į šį svečių komandos spurtą „Vaišvydavos“ komandos žaidėjai atsakė spurtu 14:2 ir išsiveržė į priekį 31:27. Pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, tačiau antrojo ketvirčio pabaigą sėmingiau sužaidę šeiminkai, po taiklių T. Kmito ir T. Baumilos metimų, įgijo 4 taškų persvarą. Po dviejų kelinių priekyje „Vaišvydava“ – 38:34.

Trečiąjį kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo svečiai po taiklaus G. Šerniaus baudos metimo sumažinę deficitą iki 3 taškų (35:38). Vis dėlto dar labiau priartėti varžovams šeimininkai, „Vaišvydavos“ krepšininkai neleido ir surengę dar vieną spurtą (10:0) padidino savo komandos persvarą iki 13 taškų (48:35). Nors trečiojo ketvirčio pabaigą kiek geriau sužaidė KK „Snaiperio“ komandos krepšininkai, „Vaišvydava“ išlaikė dviženklę persvarą bei prieš lemiamą ketvirtąjį kelinuką pirmavo 10 taškų skirtumu – 58:48.

Kaip ir įprasta šiose rungtynėse, kėlinuko pradžią vėl priklausė svečiams, kurie pirmųjų minučių atkarpą laimėjo 4:0 ir sumažino savo komandos deficitą iki 6 taškų (52:58), tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo nuveikti svečiai šiose rungtynėse. Nors keliskart rungtynių pabaigoje ir buvo sumažinę persvarą svečiai, tačiau šeimininkai, „Vaišvydavos“ krepšininkai, išlaikė persvarą ir užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą iškovojo pergalę rezultatu 74:66 bei ketvirtfinalio serijoje iki 2 pergalių išsiveržė rezultatu 1:0.

Po pralaimėtų rungtynių KK „Snaiperiai“ komandos treneris kalbėjo: „Pradžia buvo tikrai nebloga, gerai puolėm, neblogai apsigynėm, tačiau po to, ypatingai antroje rungtynių pusėje, nepavyko apsiginti prieš jų lyderį, kuris surengė tikrą tritaškių šou, tad antrosiose rungtynėse pirmiausia mėginsime sustabdyti jį bei stengsimės pagerinti gynybą visose aikštės vietose“.

Po pergalės „Vaišvydava“ komandos treneris kalbėjo: „Varžovai stiprūs, komandos panašaus pajėgumo, tiesiog mes geriau šiandien pataikėme. Atsakomosiose rungtynėse taip pat galima tikėtis tokios pat atkaklios kovos, tačiau mes stengsimė laimėti, nors ir pralaimėjimas mus tenkintų, juk vis tiek pagrindinis tikslas – išeiti į kitą etapą, vienu tašku ar keliais, nesvarbu.

„Vaišvydava“: A.Linkus (25 tšk.), T.Kmitas (21 tšk., 6 atk. kam.), T.Baumila (16 tšk.).

KK „Snaiperiai“: A.Urmulevičius (20 tšk.), O.Sarpalius (18 tšk.), T.Jančauskas (12 tšk., 6 atk. kam.).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 balandžio 16 d., 12:39 val.

Geras straipsnis!

"Vaišvydava" be didesnių sunkumų įveikė BC "Liuksą" (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Vaišvydava" antrą kartą įveikė "Snaiperius" ir pateko į "Iššūkio" taurės pusfinalį (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)"Vaišvydava" nesunkiai įveikė "Nebajerį" (2012 vasario 25 d., šeštadienis, 18:16 val.)"Vaišvydava" jau pirmajame kėlinyje išsprendė visas problemas (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:36 val.)"Snaiperiai" antroje rungtynių pusėje įveikė "Žalius bananus" (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 19:11 val.)Kolpingo Kolegija po atkaklios kovos privertė pasiduoti KK Snaiperiai ekipą (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 00:31 val.)Gausiai susirinkę "KK Snaiperiai" iškovojo sunkią pergalę (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:55 val.)Kontroliavę rungtynes "KK Snaiperiai" iškovojo nesunkią pergalę išvykoje (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 22:45 val.)"Kauno Rami" sutriuškino KK "Snaiperiai" ekipą (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)"ONE nuotykių parkas & Kėdainiai" antroje varžybų pusėje įveikė KK "Snaiperius" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 20:45 val.)