Restauratoriai & Hausa vs Acme (68:59)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 14:50 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“

2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 16:54 val., peržiūros: 1368

Lapkričio 27 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Restauratoriai & Hausa“ priemė svečius „ACME“. „Restauratoriai & Hausa“ buvo iškovoję penkias pergales, o „ACME“ savo sąskaitoje turėjo dvi pergales ir tris pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė tik vienas taškas (5:6). Netrukus svečių persvara padidėjo iki keturių taškų (5:9). Vėliau 10 taškų be atsako pelnė „Restauratoriai & Hausa“ (15:9). Visgi paskutines keturias kėlinio minutes geriau sužaidė „ACME“, kuriem pavyko rezultatą išlyginti (17:17).

Antro kėlinio pradžioje tritaškį pataikė „ACME“ (17:20). Netrukus pirmus taškus pelnė „Restauratoriai & Hausa“ (19:20). Į tai „ACME“ atsakė aštuoniais be atsako pelnytais taškais (19:28). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė šeši taškai (24:30). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „ACME“ (24:37). Paskutines dvi kėlinio minutes geriau sužaidė „Restauratoriai & Hausa“, kurie sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (31:37).

Trečio kėlinio pradžioje septynis taškus be atsako pelnė „Restauratoriai & Hausa“ (38:37). Visgi netrukus persvarą susgrąžino „ACME“ (38:39). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus kiek daugiau nei minutei „ACME“ pirmavo vienu tašku (45:46) ir paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį laiką „Restauratoriai & Hausa“ žaidė geriau ir įgijo trijų taškų persvarą prieš lemiamą ketvirtį (49:46).

Ketvirto kėlinio pradžioje „Restauratoriai & Hausa“ padidino persvarą iki 10 taškų (56:46). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė septyni taškai (57:50). Po šeimininkų spurto skirtumas išaugo iki 14 taškų (64:50). Devintą minutę „ACME“ sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (64:58). Visgi per likusį laiką „Restauratoriai & Hausa“ žaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 68:59. „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo šeštą pergalę, o „ACME“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Restauratoriai & Hausa“ komandos treneris A. Milkius: „Keturiese baigėme rungtynes, nes negausiai susirinkome. Rungtynių laikas nelabai tinka. Manau taip ir toliau rinksimės...“ Paklaustas, ar varžovai nenustebino geru žaidimu, treneris atsakė: „Nenustebino, maniškiai labiau nustebino.“

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 31 tšk. (7 išpr. praž.), Tadas Navickas – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Jūris Goštautas – 11 tšk. (15 atk. kam.)

Acme: Aurimas Cibulskis – 14 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 13 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Darius Arlauskas – 11 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ be didesnių problemų įveikė „Callcredit“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 00:38 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)Restauratoriai & Hausa įveikė Celsis (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:09 val.)