Lemora vs Kauno oro uostas & KAMS (52:108)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Kauno oro uostas & KAMS“ neturėjo vargo su „Lenora“

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 02:45 val., peržiūros: 1338

Lapkričio 30 dieną, 20:15h, J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, tarp „Lenoros“ (šeimininkai) ir „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipų. Rungtynės prasidėjo kiek apylygiai, tačiau jau pirmo kėlinuko antroje pusėje, svečiai įsibėgėjo ir rungtynių eigoje tik didindami savo pranašumą, sutriuškino varžovus rezultatu (52 – 108).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo abejoms komandoms kibant viena kitai į atlapus. Pirmos kelios minutės buvo ypač lygios ir pilnos intrigos. Tačiau svečiams pavyko užbaigti kėlinuką spurtu (3-13) ir laimėti kėlinuką rezultatu (16 – 27).

Antrasis kėlinukas prasidėjo tragiškai šeimininkų komandai. „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipa jau nuo kėlinuko pradžios visapusiškai dominavo aikštelėje ir pradėjo kėlinuką spurtu (1-16), taip padidindami savo pranašumą iki 27 taškų (16-43). Likusi kėlinuko dalis buvo kiek apylygė, tačiau svečiams pavyko išlaikyti susikauptą persvarą ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (29 – 57).

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko sumažinti deficitą iki 24taškų, tačiau kėlinuką svečiai vėl užbaigė su trenksmu. Spurtavę (2-12) „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipos krepšininkai, pasibaigus 3 kėlinukams priekyje buvo rezultatu (39 – 73).

Paskutinis kėlinukas jau tebebuvo formalumas. Šeimininkai visiškai nuleido rankas gynyboje, o švečiai tiesiog smaginosi aikštelėje, darydami ką nori. Ko pasekoje, „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipa laimėjusi šį kėlinuką (13-35), iškovojo lengvą pergalę net 56 taškų skirtumu (52 – 108).

Lemora: Martynas Švelnys – 15 tšk., Tomas Čeida – 13 tšk., Paulius Bakanauskas – 9 tšk.

Kauno oro uostas & KAMS: Tautvydas Žioba – 31 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Justinas Pavlavičius – 27 tšk., Darius Šilinskis – 23 tšk. (16 atk. kam.), Henrikas Butkus – 11 tšk. (11 rezult. perd.)

„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Lemora“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Kauno oro uostas ‒ KAMS“ turėjo vargo su „LSMU ‒ Statybų vizija“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.) „Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų. (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“. (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:43 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Best 4 You“ turėjo lengvą pasivaikšiojimą su „Lemora“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Kauno Oro Uostas & KAMS“ nerezultatyvioje finalo dramoje nukarūnavo „Hidraulines Sistemas“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 21:27 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po gražios kovos žengė į finalą (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.)