KOLUNA vs ROBOTUKŲ ARMIJA (58:63)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 sausio 13 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Tado Ivanausko vidurinė mokykla Vėtrungės g. 1, Kaunas LT- 48135

Prastesnė "Koluna" komandos pabaiga atnešė "Robutukų armijai" pergalę

2011 sausio 13 d., Ketvirtadienis, 22:38 val., peržiūros: 6002

Ketvirtadienio vakarą Tado Ivanausko mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybės. Šeimininkai "Koluna" priėmė svečius "Robotukų armija", tai buvo pirmosios antrojo turo varžybos šeimininkams ir pirmasis pralaimėjimas, o svečiams tai jau antrosios rungtynės ir pirmoji pergalę antrame ture. Visas rungtynes vedė svečiai, bet paskutiniame kėlinuke varžovai priartėjo prie minimalaus skirtumo. Visgi prasčiau sužaidę aikštelės šeimininkai nesugebėjo perimti iniciatyvos ir nusileido varžovas rezultatu 58:63.

Pirmasis k4linukas prasidėjo "Koluna" ekipos atkovotu ginčo kamuoliu ir pirmaisiais taškais. Netrukus dar ir padidino persvarą iki 4,bet svečių komandos lyderis
K.Meiliūnas po krepšiu pataikydamas privertė prasižengti varžovus, bet baudos metimas buvo netaiklus. Dar po kelių minučių svečiai įgijo svarią 5 taškų persvarą 6:11. Tačiau po truputi žaidimas ėmė lygintis daugiau A.Giedraičio dėka, kuris pelnė svarbius komandai 6 taškus per kelias minutes. Visgi truputi jėgų pritrūko aikštės šeimininkai ir po pirmojo kėlinio nusileido varžovams rezultatu 17:19.

Antrajame kėlinyje vėl geriau sužaidė "Robotukų armija", jau nuo pirmų minučių didindami persvarą. Netrukus jie jau turėjo 7 taškų pranašumą 19:28. Kova ir buvo panaši po krepšiu, "Koluna" šiame ketvirtyje atkovojo 14 kamuolių, o tuo tarpu svečiai 13. Tačiau "Koluna" prametė labai daug metimų, net 14 iš vidutinio nuotolio ir 5 iš toli, tuo tarpu varžovai iš vidutinio nuotolio iš viso metė tik 5 kartus ir du kart metimai pasiekė tikslą. Šį kėlinuką svečių žaidėjas L.Dabulskis užbaigė tritaškio taikliu metimu ir rezultatui būnant 25:31 ėjo ilsėtis.

Trečiajame ketvirtyje situacija nesikeitė ir skirtumas tarp komandų augo. Nors D.Lauraičiui atsirišo krepšys iš toli, bet jo pataikyti 3 tolimi metimai nepadėjo komandai laimėti šio kėlinuko. Visas rungtynes žaidžiantį K.Meiliūną ir toliau sunkiai sekėsi stabdyti šeimininkams, perdavimais ar kitais būdais šis žaidėjas naikino varžovų viltis nugalėti. Taigi po trijų kėlinių pirmavo "Robotukų armija" rezultatu 40:50.

Ketvirtajame kėlinyje kiek atsigavo aikštelės šeimininkai, jau nuo pat pirmųjų minučių geriau sužaidę jie sumažino skirtumą iki 5 taškų. O vėliau ir netgi iki 3, bet čia vėl viltis žlugdė K.Meiliūno tolimas metimas. Visgi "Koluna" mažino skirtumą iki minimalaus ir privertė varžovus imti minutės pertraukėlę. Po jos kiek atsigavę svečiai neišleido pergalės iš rankų. Dar šeimininkai bandė stabdyti varžovus pražangomis, tačiau viskas buvo veltui ir "Robotukų armija" šventė pirmąją antrojo turo pergalę rezultatu 58:63.

Po rungtynių šeimininkų treneris kalbėjo:" Stengėmės, bet pralaimėjom. Taip gavosi, pradžioje tritaškiais bandėm, paskui per aukštus, per aukštus gavosi tritaškiais ne. Nekrito tritaškiai". O svečių pakalbintas treneris sakė:' Gerai žaidėjas sužaidė ir ištempė, kadangi vienas žaidėjas tik žaidė visas rungtynes. Kadangi pagrindinių žaidėjų nebuvo, nebuvo po krepšiu nieko. Manau, mes buvom silpnesni praktiškai".

"Koluna": Arunas Giedraitis (15), Tadas Dudzevičius (11), Audrius Kočius (9).

"Robotukų armija": Karolis Meiliūnas (31), Nedas Kundrotas (13), Linas Dabulskis (7).

"Koluna" pasiekė nesunkią pergalę (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)Nerezultatyvių ir įtemptų rungtynių atomazgoje pergalę šventė "Robotukų armija" (2011 vasario 09 d., trečiadienis, 23:24 val.)"Bipa" po atkaklios kovos palaužė "Robotukų Armiją" (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)"BPG & Banga" nugalėjo "Robotukų armiją" (2010 lapkričio 06 d., šeštadienis, 16:59 val.)Nesunki "Kolunos" pergalė (2011 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Atkakliose rungtynėse "Robotukų Armija" privertė pasiduoti "Bipą" (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 22:21 val.)SK "Neveronys" namuose užtikrintai laimėjo prieš "Robotukų Armiją" (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 16:51 val.)"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" nušlavė "Robotukų armiją" (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 23:33 val.)"Šakių splitas" sutriuškino "Robotukų armiją" (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 23:28 val.)"BC Rykliai" be didesnio vargo įveikė "Robotukų Armija" ekipą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 23:03 val.)