BC „Straight“ vs Green Death (64:55)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 gegužės 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Straight“ pranoko „Green Death“ ir žengė į finalą

2014 gegužės 13 d., Antradienis, 23:22 val., peržiūros: 1288

2014 gegužės 13 dieną, Pavasario „Sportturas“ taurės 2014, atkrintamųjų rungtynių (Mažosios taurės) pusfinalyje susitiko BC "Straight" (šeimininkai) ir "Green Death" (svečiai). Rungtynės klostėsi permainingai ir svečiai po pirmo kėlinio pirmavo šešiais taškais, tačiau antrąjį pralaimėjo 11 taškų skirtumu ir po dviejų kėlinių jau atsilikinėjo – 29:34. Trečiame kėlinyje kiek geriau atrodė "Straight" ekipa dar padidinusi savo pranašumą, o ketvirtame kėlinyje intrigos jau nebebuvo ir šeimininkai užtikrintai nužygiavo į finalą, galutinis rungtynių rezultatas – 64:55.

Pirmas kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus – 7:7. Dar po keturis taškus apsikeitus komandoms rezultatas išliko lygus, o tuomet jau "Green Death" spurtavo 6:0 ir po pirmo kėlinio jie buvo priekyje – 11:17. Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 7:3 ir skirtumas aptirpo iki dviejų taškų – 18:20. Keturis taškus surinko svečiai, o šešiais atsakė šeimininkai ir rezultatas tapo lygus – 24:24. Iki ketvirčio pabaigos komandos žaidė nerezultatyviai, tačiau "Straight" komanda atrodė kiek geriau ir pirmavo po dviejų kėlinių – 34:29.

Trečiasis kėlinys jau klostėsi taškas į tašką ir nė viena komanda nesugebėjo padidinti skirtumo, tik kėlinio pabaigoje kiek geriau pasirodę šeimininkai pasididino pranašumą iki aštuonių taškų – 50:42. Ketvirtasis kėlinys jau iš esmės nieko nepakeitė ir BC "Straight" išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę bei žengė į finalą – 64:55.

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 27 tšk. (9 išpr. praž.), Lukas Grėbliūnas – 18 tšk., Tomas Laucevičius – 13 tšk.

Green Death: Linas Stašinskas – 20 tšk., Dalius Grušauskas – 12 tšk., Valdas Valksmanas – 9 tšk. (7 išpr. praž.).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

venture2014 gegužės 14 d., 07:26 val.
Vakar po varzybu rubineje radome green death bliuzona. Jeigu kas pasigedote, klausti mano numerio pas kkl administracija. BC STRAIGHT treneris.
„Legionieriai“ nesunkiai įveikė „Green Death“ ekipą (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 23:57 val.)BC „Straight“ eliminavo A.S.K. „Persvarą“ (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 23:06 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „KMT“ (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:50 val.)„Green death“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą. (2014 gegužės 06 d., antradienis, 00:11 val.)Aštunfinalyje „Green Death“ nesunkiai įveikė „Sporto maniją/Ekodorą“ (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Green Death“ neturėjo vargo su „Kauno energija“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 00:14 val.)BC „Straigth“ pergalingai pradėjo pavasario „Sportturas“ turnyrą (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 21:19 val.)Įtemptame, dviejų pratęsimų trileryje, BC „Straight“ palaužė LCP KK „Ragai“ ekipą. (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 23:42 val.)BC „Straight“ tvirtu žingsniu žengė ant aukščiausios pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės pakylos (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 20:29 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronza po atkaklios kovos pasipuošė „Abstinentai“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 19:49 val.)