KAUNO TILTAI vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC (57:73)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 balandžio 23 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Fantastiškai tritaškius metę „Hidraulinės sistemos & Komputera - PLŽMMC“ ekipos krepšininkai šventė lengvą pergalę pirmosiose pusfinalio rungtynėse

2012 balandžio 23 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 2623

Pirmadienį (04.23), Kauno švaros sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio Įmonių lygos „Sporto fėja“ pirmosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Kauno tiltai“ (šeimininkai) ir Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ (svečiai). Jau pirmajame kėlinyje nuo pat pirmųjų rungtynių minučių į priekį šovė „Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“, kurie daugiausiai tolimų metimų dėka po pirmojo kėlinio įgijo 6 taškų pranašumą (27:21). Antrajame kėlinyje svečiai ir toliau nemažino apsukų bei toliau puikiai atakavę iš toli padidino savo pranašumą iki 18 taškų, po dviejų kėlinių rezultatu 48:30, priekyje „Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ ekipa. Trečiajame kėlinyje „Kauno tiltai“ komandos krepšininkams pavyko kiek pristabdyti įsibėgėjusius varžovovus ir bent jau neleisti taip grėsmingai augti skirtumui, tačiau po trijų kėlinių rezultatu 63:44 priekyje svečiai. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, nors kėlinį 13:10 laimėjo „Kauno tiltai“, finalinis švilpukas užfiksavo „Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ komandos pergalę rezultatu 73:57 (27:21, 21:9, 15:14, 13:10).

Pirmasis kėlinys prasidėjo „Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ komandos spurtu 7:0. Šeiminininkai pirmuosius taškus pelnė sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes (2:7). Per pirmąjį ketvirtį svečių komandos snaiperiai pataikė net 5 tolimus metimus, kurie leido susikrauti 6 taškų pranašumą jau po pirmojo kėlinio (27:21).

Antrajame kelinyje „Kauno tiltams“ ir toliau nesisekė sustabdyti varžovų ekipos snaiperių, kurie ir toliau bombardavo šeimininkus tolimais metimais bei po dviejų kėlinių rezultatu 48:30 priekyje „Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“.

Vis dėlto trečiajame kėlinyje šeimininkams, „Kauno tiltai“ komandos krepšininkams, šiek tiek pavyko pristabdyti svečių komandos snaiperius ir bent jau neleisti sparčiai didinti persvaros. Po trijų kėlinių 63:44 priekyje „Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ komanda.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas kiek sulėtėjo, padaugėjo pranažangų, nors nugalėtojas jau buvo praktiškai aiškus, o finalinis švilpukas užfiksavo „Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ komandos pergalę rezultatu 73:57.

Po laimėtų rungtynių „Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ komandos treneris kalbėjo: „Vyko arši kova tarp mūsų ir varžovų, bet nuo pat pradžių varžybas laikėme savo rankose ir išlaikyti pliusinį rezultatą gana sudėtinga. Pastebima tendencija mūsų žaidime, kad trečias kėlinys mums yra lyg kažkokia bala į kurią įlipam ir sunkiai iš jos sekasi išlipti. Tai jau ne pirmos rungtynės, kai stringam trečiame kėlinyje ir paleidžiam rezultatą arba išlaikom tokį nulinį, bet gerai, kas savo kovingumu, profesionalumu ir visai kitais gerai įgūdžiais sugebam atkovoti rezultatą ir galų gale laimėti rungtynes ir esame laimingi, jog šioje dvikovoje esame viena koja priekyje. Tikimės, jog ir kitose rungtynėse pavyks išlaikyti panašų tempą, o ateityje pamatysime, kas stipresnis“.

Po pralaimėtų rungtynių „Kauno tiltai“ komandos treneris kalbėjo: „Varžovai labai gerai sužaidė pirmąją rungtynių pusę, gerai pataikė ir sugebėjo atitrūkti, o vėliau mums nepavyko pasivyti, nuo pat pradžių neradom savo žaidimo. Rungtynėse labiausiai trūko taiklių metimų ir geros gynybos, nuo pat pradžių reikėjo gintis geriau, bet tikimės, jog šeštadienį atsigriebsime“.

„Kauno tiltai“: Tomas Kmitas (12 tšk.), Evaldas Jančauskas (10 tšk., 6 atk. kam.), Mindaugas Mažeika (9 tšk.).

„Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“: Tadas Vasiliauskas (20 tšk.), Marius Markevičius (19 tšk., 6 atk. kam., 7 išpr. praž.), Martynas Kudakas (14 tšk., 8 rez. perd.), Saulius Klimkevičius (11 tšk., 5 atk. kam.).

Sėkmingai trečią kėlinuką sužaidę "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipos krepšininkai iškovojo pergalę (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 00:04 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" antrą kartą įveikė "Elektromontuotoją" ir pateko į pusfinalį (2012 balandžio 10 d., antradienis, 23:09 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" pasiekė nesunkią pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:43 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" įsirašė lengvą (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:02 val.)Pirmąją rungtynių pusę gerai sužaidę "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" iškovojo pergalę (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 19:35 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" ketvirtfinalį pradėjo pergale (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:11 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" išvaistė pranašumą, tačiau iškovojo nesunkią pergalę (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 14:12 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" antrą kartą nugalėjo "Celsį" (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 22:18 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" po atkaklios kovos palaužė "Minordiją" (2012 vasario 02 d., ketvirtadienis, 21:00 val.)